09.05. STV: Mātes un meitas attiecības, piens bērna uzturā, saules apdegumu ārstēšana

09. May 2021, 10:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīļš sveiciens Mātes dienā! Mēs no sirds ceram, ka šis rīts tev iesākās saulaini un īpaši sirsnīgi - ar bērnu smaidiem, bučām un mīļpilnajiem vārdiem.

Esam apkopojuši 9. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma sižetus, ļaujot tos tev ērtākajā brīdī noskatīties atkārtoti.

Šodien uz sarunu raidījumā aicinājām TV personību Elīnu Fīrmani, kura ir ne tikai šarmanta un lieliska māmiņa, bet arī raidījuma "Pasaki to skaļi" vadītāja un Māmiņu Kluba Labdarības Fonda un televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” labdarības programmas sievietēm krīzes situācijās  “Atbalsta grozs” viena no vēstnesēm.

Mātes un meitas vieno īpaša saikne. Šajā svētdienā tikāmies ar speciālisti, kura skaidroja, kā šo saikni stiprināt.

Tā kā saule jo dienas kļūst aizvien spēcīgāka, svētdien raidījumā tikāmies ar dermatoloģi, kura pastāstīja, kā vispareizāk izraudzīties saules aizsargkrēmu bērna ādai, kā arī deva padomu, kā ādu pareizāk aprūpēt saules apdegumu gadījumā.

Bērna uzturam ir jābūt daudzveidīgam, lai ar tā palīdzību tiktu uzņemtas visas nepieciešamās uzturvielas, kas svarīgas, lai bērns augtu stiprs un vesels. Viens no produktiem, kas obligāti jāiekļauj bērna ikdienas uzturā, ir piens. Kāpēc tas ir tik svarīgs, raidījumā skaidroja uztura speciāliste.

Ar devīzi “Tu neesi viena grūtībās” Māmiņu Kluba Labdarības Fonds un televīzija sievietēm “STV Pirmā!”, iesaistoties arī sabiedrībā zināmām personībām – Samantai Tīnai, Rūtai Dvinskai, Sandai Dejus, Katrīnei Saulietei, Elīnai Fīrmanei, Ievai Brantei un Dagmārai Legantei –, izveidojuši labdarības programmu sievietēm krīzes situācijās - “Atbalsta grozs.” Šajā raidījumā ieskatījāmies labdarības programmas fotosesijas aizkulisēs.

TV