08.05. STV: Vīriešu emocionālā veselība, mazuļa apģērbs vasarai, ogas un augļi bērna uzturā

08. May 2022, 10:33 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīļš sveiciens Mātes dienā! Mēs no sirds ceram, ka šis rīts tev iesākās saulaini un īpaši sirsnīgi - ar bērnu smaidiem, bučām un mīļpilnajiem vārdiem.

Esam apkopojuši 8. maija Māmiņu Kluba TV raidījuma sižetus, ļaujot tos tev ērtākajā brīdī noskatīties atkārtoti.

Māmiņu dienas raidījumā aktualizējām jautājumu par vīriešu emocionālo veselību, jo šī ir tēma, par kuru runā maz un reti. Uz sarunu par šo tēmu aicinājām mācītāju Kristu Kalniņu.

Pagatavot gardu desertu nemaz nav tik grūts darbiņš, tāpēc, saliekot kopā tētu varēšanu ar ģimenes mazāko palīgu atbalstu, var tapt lielisks deserts vismīļākajai mammai pasaulē! Raidījumā ar deserta ideju dalījās šefpavārs Normunds Baranovskis.

Vasara vairs nav aiz kalniem, tāpēc jāsāk pārdomāt, kā gada siltajā laikā ģērbt mazuli. Bēbīšu kluba mazulim Kristianam šī būs pirmā vasara, tāpēc māmiņa Santa uzklausīja fizioterapeites ieteikumus, kā vasarā labāk ģērbt bērniņu.

Kuram no mums gan netīk panašķoties? Arī mazulim, kurš jau iepazinis pirmo piebarojumu, ar laiku var sākt piedāvāt jaunas garšas - ogas, augļus. Tas būs veselīgs našķis mazākajam. Raidījumā skaidrojām, no kāda vecuma tos bērnam piedāvāt.

Mēs zinām, ka mammu ikdiena ir ļoti noslogota, tāpēc ne vienmēr pietiek laika grimam, taču raidījumā iedvesmojām, kā ar 5 vienkāršiem soļiem padarīt savu seju un skatienu mirdzošu!

TV