06.04. STV: Latviešu ģimenes ārzemēs. Rebozo lakatu masāža. Mazulis slimo. Gardi un veselīgi smūtiji

06. Apr 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šodien Māmiņu Kluba TV raidījuma lielā tēma - bērni un latviešu ģimenes, kas dzīvo ārzemēs.

Raidījumā ieklausījāmies dažādos pieredzes stāstos kopā ar Santu Pīlēnu un Jeļenu Karadžanu, pieskaroties jautājumam par valodas attīstību bilingvālās ģimenēs. 

Kāda ir jaunajai māmiņai piemērotākā frizūra? Ar Ditu dodamies pie friziera noskaidrot.

Viens no lielākajiem satraukumiem jaunajai māmiņai ir bailes par bērna saslimšanu. Diemžēl, no tā neviens nav pasargāts. Kā reaģēt gadījumā, ja mazulim ir paaugstināta temperatūra?

Pavasarim piestāv viegls un gards ēdiens, tāpēc šodien pagatavojām trīs veselīgu smūtiju receptes, lai būtu enerģija jaunam dienas cēlienam.

Grūtniecības trešajā trimestrī mazulītis jau ir labi paaudzies un māmiņai nepieciešams vairāk spēka, tāpēc laiks sevi palutināt! Raidījumā ieskatījāmies, kā notiek rebozo lakatu masāža.

Mūsu Superbēbja māmiņa vij ligzdiņu un pucē māju. Kādu sadzīves ķīmiju izvēlēties, lai mazgātu mazulīša drēbes un traukus?

Māmiņu Klubs ir kļuvis par vietu, kur satikties arī māmiņām no Ukrainas, lai gūtu atbalstu, rastu jaunas draudzības, tiktos ar speciālistiem un iegūtu vērtīgas zināšanas. Ieskaties, kādas ir tikšanās Ukrainas māmiņu klubā!

TV