05.03. STV: Katrīna Mame, drošība mājoklī, mazuļa gultiņas izvēle, Panna Cotta

05. Mar 2023, 10:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Prieks bija ar jums visām tikties šorīt Māmiņu Kluba jaunajā raidījumā, kurā runājām par to, kas mums, sievietēm, svarīgs ne tikai kā mammām, bet arī sievietēm.

Esam apkopojuši raidījuma svarīgākos sižetus, lai vari uz tiem netraucēti atskatīties.

Kā iemācīties ēst veselīgi un garšīgi? Lielajā intervijā tikāmies ar ēdienu meistarstiķu popularizētāju Katrīnu Mami.

Ar maziem solīšiem Superbēbīša māmiņa Kitija tuvojas dzemdībām. Māmiņa uzrakstījusi savu dzemdību plānu, sakārtojusi dzemdību somu, sagatavojusi arī mazulīša pūriņu. Atlicis vien sarūpēt bēbītim gultiņu, tāpēc devāmies to kopīgi lūkot.

Grūtniecība un dzemdības atstāj lielas sekas uz sievietes ķermeni, ko ne vienmēr varam uzlabot ar fiziskām aktivitātēm vai īpašām diētām. Kādas ir plastikas operācijas iespējas? To skaidrojām šodien raidījumā.

Aizvien turpinām būt aktīvas un veselas mammas, tāpēc kopā ar raidījuma vadītāju Kristīni Beitiku ieskatījāmies viņas pēdējā ceļojumā un mudinājām arī citas māmiņas būt aktīvas.

Kad bērniņš kļūst aktīvāks, vecākiem obligāti jāpārlūko savs mājoklis, pievēršot uzmanību drošībai. Svētdienas raidījumā kopā ar ģimenes ārsti Jekaterinu Āboltiņu atgādinājām vecākiem par bērniem bīstamākajām vietām mājās.

Gatavojoties Sieviešu dienai, konditore Ilze Prūse dalījās ar gardās Panna Cotta pagatavošanas recepti.

TV