04.09. STV: Sproģu ģimene, dzemdību video, sagatavošanās bērnudārzam, mēbeļu izvēle bērnistabai

04. Sep 2022, 10:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šis svētdienas rīts bija ļoti īpašs, jo pēc vasaras brīvdienām mums bija prieks jūs visus atkal satikt!

Mēs atkal esam atpakaļ, lai tiktos ar jums ik svētdienu un runātu par jautājumiem, kas aktuāli ikvienai sievietei un ģimenei.

Ja tomēr kāda iemesla dēļ šis rīts tev nesākās pie TV ekrāna, skatoties jaunāko raidījumu, tad visus 4. septembra sižetus vari noskatīties šeit!

Šodien devāmies ciemos pie kuplās Sproģu ģimenes, lai iepazītu viņus tuvāk un uzzinātu par to, kā pabūt divatā, kad ģimenē ir seši bērni, un kā ģimene nonākusi līdz lēmumam par nometņu vietu "Ganības".

Māmiņu Kluba TV raidījuma jaunās sezonas raidījumā parādījām, kā pasaulē nāca bērniņš! Kopā ar filmēšanas komandu māmiņa Anna, kura pēc tautības ir ukrainiete, ļāva ieskatīties šajā skaistajā un tik intīmajā procesā! Noskaties dzemdību stāstu!

Neatkarīgi no tā, kādā vecumā bērniņš uzsāk savas bērnudārznieka gaitas, viņām ir nepieciešams adaptācijas periods, kas ļauj pakāpeniski iedzīvoties jaunajā vidē un pierast pie pārmaiņām. Kā palīdzēt bērnam iejusties bērnudārzā, kāpēc vēl adaptācijas periods ir tik svarīgs, svētdienas raidījumā skaidroja pediatre Sanita Mitenberga un fizioterapeite Klaudija Hēla.

Jebkura grūtniecība no sievietes paņem daudz organisma rezervju, tāpēc ir tikai normāli, ka pēc mazuļa nākšanas pasaulē jaunā māmiņa jūtas nogurušāka, viņai ir sūdzības, piemēram, par matu vai nagu veselību. Raidījumā skaidrojām, kā palīdzēt atjaunot enerģiju un uzlabot skaistumu pēc mazuļa nākšanas pasaulē.

Kad bērnistaba piedzīvojusi remontu, laiks iegādāt bērnam piemērotas mēbeles. Šodien devāmies lūkot un smēlāmies idejas bērnistabas iekārtošanai!

TV