03.04. STV: Kustību nozīme, koliku ārstēšana, kolagēna nozīme

03. Apr 2022, 10:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 3.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Arvien skaļāk sabiedrībā izskan dažādi stāsti par vardarbību bērnudārzos, tāpēc Māmiņu Kluba TV raidījumā aktualizējām šo tēmu, lai runātu, kas pie tās vainojams – pirmsskolas pedagogu trūkums, izdegšana vai necienīga attieksme pret bērniem? Par to, kādai jābūt mazulim draudzīgai bērnudārza videi un aprūpei, skaidrojām sarunā ar vecāku iecienīto fizioterapeiti un pedagoģi Klaudiju Hēlu.

Sarunā ar fitnesa treneri atgādinājām sen zināmo patiesību, ka fiziskās kustības palīdz gan lieliem, gan maziem ikdienā justies labāk, veselīgāk un laimīgāk.

Kolikas rada trauksmi un sliktu pašsajūtu ne tikai mazulim, bet arī viņa vecākiem, kuri dienu no dienas atrodas bērniņam blakus. Kā palīdzēt bēbītim laikā, kad piemeklējušas kolikas, skaidrojām svētdienas raidījumā, uzdodot šo jautājumu pediatram.

Augot mazulim, mainās arī dažādi hendlinga pamatprincipi, tāpēc raidījumā tikāmies ar fizioterapeiti, kura pastāstīja, kā pareizi turēt, ģērbt un celt bēbīti, kurš sasniedzis jau 3 mēnešu vecumu.

Vai zināji, ka kolagēns veido līdz pat 70% no mūsu ādas masas? Tiesa, stresa, uztura un citu apstākļu iespaidā, kā arī līdz ar gadiem, tā daudzums ādā samazinās, tāpēc āda kļūst mazāk elastīga, veidojas grumbiņas. Raidījumā runājām ar dermatoloģi, kura ieteica produktus, kurus lietot, lai uzņemtu kolagēnu dabīgā veidā, kā arī dalījās ar nosacījumiem, pēc kādiem kolagēnu izvēlēties uzņemšanai papildus.

Māmiņu Kluba raidījumā izmēģinājām Latvijā ražoto ādas kopšanas līdzekļu sēriju pusaudžiem.

TV