03.02. STV: Kāpēc svarīga cieņpilna attieksme pret bērnu? Pirmais trimestris. USG topošajai māmiņai. Fiziskās aktivitātes pēc dzemdībām

03. Feb 10:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

3. februāra Māmiņu Kluba TV raidījuma lielā tēma - kā rotaļāties ar bērnu? Varbūt nemaz nevajag un ļaut viņam to darīt pašam? Patiešām sirsnīga un dziļa diskusija kopā ar Klaudiju Hēlu un Danu Gulbi (Dana ar kasti), aktualizējot arī jautājumu par cieņpilnu izturēšanos pret bērnu.

2024. gada Superbēbīša māmiņai jau rit grūtniecības 20. nedēļa, tāpēc kopīgi devāmies veikt ultrasonogrāfijas izmeklējumus, kura laikā, starp citu, tika noteikts arī bēbīša dzimums. Puika vai meitene? To uzzināsi jau pavisam drīz.

Kam jābūt mazulīša pūriņā, bet bez kā var iztikt? Šodienas raidījumā praktiskus ieteikumus sniedza ārste.

Cik drīz pēc dzemdībām jaunā māmiņa drīkst atsākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Devāmies pie treneres, kura dalījās ar praktiskiem padomiem.

Šajā sestdienā kopā ar Pregnacare turpinājām rubriku "Grūtniecības kalendārs", lai sekotu, kā nedēļu pēc nedēļas attīstās mazulītis mammas puncī, un kas gaidību laikā sagaida topošo māmiņu. Šoreiz runājām par vitamīnu lietošanu grūtniecības laikā, kā arī pirmajā trimestrī veicamajām pārbaudēm.

TV