02.05. STV: Plāno pankūku recepte, brūču ārstēšana, pirmā nedēļa pēc dzemdībām

02. May 2021, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai izbaudiet brīvdienas kopā ar saviem tuvākajiem? Mēs ceram, ka tā patiesi ir, bet pa vidu svētkiem, laikam kopā ar mīļajiem, šorīt arī noskatījies jauno Māmiņu Kluba raidījumu. 

Ja to nepaguvi izdarīt, nebēdā. Lūk, te 2. maija raidījuma sižeti!

Lielajā intervijā tikāmies ar drosmīgu sievieti, kura nebaidās paust savu viedokli, - ar juristi Ievu Branti.

Pēc nedēļas jau Māmiņdiena! Tāpēc šodien raidījumā Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis dalījās ar kāda garšīga brokastu ēdiena recepti, kas pa spēkam būs arī bērniem.

Mūsdienās grūtniecība sievietei pēc 35 gadu vecuma nav vairs nekāds retums, liecina statistiku dati. Tiesa, kļūstot vecākai, ar katru gadu arī palielinās grūtniecības riski, tāpēc raidījumā jautājām speciālistam, kādi izmeklējumi jāveic topošajām māmiņām pēc 35 gadu vecuma.

Tavs bērniņš tikko nācis pasaulē? Tev priekšā ne tikai iepazīšanās ar mazulīti, bet arī pārmaiņas ķermenī. Kas svarīgi jaunajai māmiņai uzreiz pēc bērniņa nākšanas pasaulē, raidījumā dalījās

Līdz ar pavasari, kad vairāk laika pavadām laukā, nododoties dažādām aktivitātēm, arī lielāks ir risks piedzīvot dažādas traumas. Tāpēc raidījumā tikāmies ar ķirurģi, kura skaidroja, kā pareizi būtu jākopj brūces, un kuros gadījumos bez kavēšanās jāvēršas pēc palīdzības pie speciālista.

TV