01.05. STV: Sievietes veselība, balkona dārza ierīkošana, ūdens nozīme, alerģiju noteikšana

01. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai izbaudiet nedēļas nogali kopā ar saviem tuvākajiem? Mēs ceram, ka tā patiesi ir, bet pa vidu svētkiem, laikam kopā ar mīļajiem, šorīt arī noskatījies jauno Māmiņu Kluba raidījumu. Ja to nepaguvi izdarīt, nebēdā. Lūk, te 1. maija raidījuma sižeti!

Sievietes reproduktīvā veselība ir jautājums, kas svarīgs visa sievietes mūža garumā, tāpēc raidījumā tikāmies ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidenti Daci Matuli, lai aktualizētu sievietes veselības jautājumu.

Vai uz tava balkona ik gadu zaļo dārziņš? Tas ir lielisks veids, kā pašiem izaudzēt dažādus garšaugus, savus tomātus vai pat zemenes, vienlaikus bērnam parādot, kā no mazas sēkliņas izaug brīnumu lietas! Raidījumā iedvesmojāmies no māmiņas Ingas sava dārziņa ierīkošanai.

Alerģiju izpausmes var apgrūtināt bērna ikdienu, tāpēc ir ļoti svarīgi noteikt alerģijas iemeslu, lai izvēlētos pareizāko terapiju, pielāgotu diētu. Kā noskaidrot alergēnus, uzzinājām šodien.

Mums priekšā ir vēl viena fantastiska vasara, kuru daudzi noteikti piepildīs ar tuviem un arī tālākiem ceļojumiem. Lai ceļošana būtu ērta, svarīgi izvēlēties piemērotu apģērbu. Tāpēc raidījumā devāmies kopīgi iepirkties, meklējot bērniem ērtāko un piemērotāko apģērbu ceļošanai.

Vai arī tu esi pieņēmusi mūsu izaicinājumu un ik dienu dodies pastaigās, tā krājot soļus un vienlaikus uzlabojot arī savu pašsajūtu? Šajā svētdienā arī devāmies nelielā pastaigā, vienlaikus atgādinot, cik svarīgi fizisko aktivitāšu laikā, tostarp, arī staigājot, ir padzerties ūdeni.

TV