"Wild Spirit" zīmola radītāja Dana Bela: Mēģini sevi piepildīt visās sfērās, kuras tevi padara par garšīgu sievieti

"Wild Spirit" zīmola radītāja Dana Bela: Mēģini sevi piepildīt visās sfērās, kuras tevi padara par garšīgu sievieti

15. Feb 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

No apakšveļas zīmola “Wild Spirit” radītājas Danas Belas staro enerģija, seksualitāte un juteklisms. Kā sarunā ar Māmiņu Klubu atklāj pati Dana, viņas stāstu varot redzēt caur viņas radīto apakšveļu.

Dana Bela stāsta, ka viņai savulaik bijis periods, kad bijusi ierakusies mātes un perfektās sievas lomā. “Es nejutu dzīves garšu, bija pazudis viss sulīgums. Es biju pamatīgi iesēdējusies,” atzīst viņa. Dana stāsta, ka iepriekšējās attiecībās vēlme būt perfektai mammai un visiem pakalpot nospiedusi viņā iekšā mītošo sievieti. Viņa teic, ka tad, kad sieviete ir neapmierināta, sākas zāģēšanas momenti, neapmierinātība ar sevi, kas tiek projicēta uz partneri. “Esmu sapratusi, ka visas problēmas radīju pati. Man likās, ka mani kā sievieti neredz un nenovērtē, bet īstenībā es nenovērtēju pati sevi,” stāsta “Wild Spirit” radītāja, piebilstot, ka tolaik šķitis - vainīgs ir vīrs nevis viņa pati.

Pēc tam, kad atzina to, ka attiecības ir beigušās, Dana pilnībā ieslīgusi darbā, baudījusi dzīvi un centusies atrast ceļu pie sevis. Ejot šo ceļu, viņa aizvien vairāk pietuvinājusies tam, kas ir. “Ir jāpārskata sava dzīve. Tu nevari pabeigt iepriekšējās attiecības un sākt jaunu dzīvi. Tev tās ir jāizpreperē, jāsaprot, kas bijuši klupšanas akmeņi un kāpēc tās beidzās,” par šo laiku stāsta Dana, norādot, ka šajā periodā sekojušas arī sarunas ar bijušo vīru. Uzņēmēja norāda, ka ir ļoti viegli veidot attiecības, ja uzņemies atbildību par sevi un savām jūtām nevis vaino otru.

Kopš aizvadītās vasaras Dana atkal ir precēta sieva. Viņa smaidot stāsta, ka šobrīd attiecībās ir beidzies medusmēneša periods, taču nu ir iespēja iet dziļumā, kvantitāti aizstājot ar kvalitāti. “Tas ir daudz baudāmāks process,” secina Dana.

Dana ikdienā rada juteklisku apakšveļu, un tikpat juteklisks ir arī viņas Instagram profils. Vienlaikus, runājot par sievietes libido un seksualitāti, Dana norāda, ka tikai 10% veido sekss. “Pārējais ir dzīves baudīšana. Cik ļoti esmu atvērta, palaižu vaļā kontroli, piepildu sevi ikdienā, darbā un citās lomās, ne tikai mammas un sievas lomās, kā arī ļauju vīrietim rūpēties,” stāsta Dana, uzsverot, ka sievietei ir jāmēģina sevi piepildīt visās sfērās, kuras viņu padara par garšīgu sievieti.

Danas klientes ir sievietes, kurām ir vīri, bērni, un kuras reizēm sevi ir nedaudz pazaudējušas. “Apakšveļa viņām ir kā atgriešanās pie sevis, jo ļoti daudz saņemu atsauksmes no klientēm, ka šajā apakšveļā viņām pašām sevi sagribās,” saka Dana. Viņa secina, ka sieviete ir sarežģīta būtne, kurai nepieciešama priekšspēle, iesildīšanās, emocionāla pieķeršanās. “Mums vajadzīgs ilgāks laiks, lai iesiltu un atvērtos,” saka viņa.