zipa.lv: No pavisam maziņiem līdz viskvalitatīvākajiem savā segmentā

zipa.lv: No pavisam maziņiem līdz viskvalitatīvākajiem savā segmentā

05. Jan 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

No pavisam maziņiem līdz viskvalitatīvākajiem savā segmentā – tāds ir mūsu, Bērna izaugsmei - www.zipa.lv, ceļš Latvijas tirgū 3 gadu laikā.

Esam ģimenes uzņēmums Baldonē, un mūsu misija un lielākais gandarījums ir sagādāt prieku mazajiem cilvēciņiem. To mēs jau 3 gadus darām ar mūsu ražotajām koka mēbelēm un pēdējos mēnešus – arī ar mūsu pašu izstrādātajiem produktiem. 

Mūsu lielākais sapnis ir nodrošināt cilvēkus ar īpašām vajadzībām ar darbu interesantā, vienmēr vajadzīgā specialitātē, veidojot viņiem pielāgotu darba vidi! Šis mērķis mums bijis jau no pirmajām dienām – tā kā pašiem aug divi dēli ar Autiskā spektra traucējumiem, vēlamies, lai viņiem būtu iespēja strādāt un pelnīt naudu pašiem, taču, zinot iekļaujošās izglītības un darba iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, sapratām, ka nevaram paļauties uz valsti vai citiem uzņēmējiem, jāņem lieta savās rokās! Zinot to, cik talantīgi ir mūsu īpašie bērni, katrs savā jomā un savu interešu robežās, ticam, ka varēsim izveidot atbilstošu darba vidi gan viņiem, gan arī citiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ja viņi izrādītu vēlmi strādāt pie mums! Protams, tas pašlaik vēl ir tikai plānos,  taču ar katru gadu arvien vairāk tuvojamies šim mērķim!

Tā arī veidojam savu ražotni, kurā strādājam ar bezzaru priedes masīvkoku un bērza un priedes finieri, apstrādē izmantojam bērniem drošas krāsas un lakas – uz vaska vai ūdens bāzes. Esam Latvijā kvalitatīvāko un drošāko koka gultiņu izgatavotāji, mūsu izstrādājumi ir testēti uz izturību Latvijā sertificētā laboratorijā. Klienti mūs atrod nu jau lielākoties pēc ieteikumiem, par ko esam bezgala pateicīgi mūsu mēbeļu īpašniekiem, kuri novērtē kvalitāti, servisu, individuālu attieksmi un Premium klases produktus. Lai gan joprojām pieņemam individuālos pasūtījums vienstāvu gultiņām, arvien vairāk saņemam pasūtījumus divguļamām gultām, gultām, kas apvienotas ar rotaļu laukumu, dažādiem lieliem projektiem ar individuāli izstrādātu dizainu.

Kopš novembra piedāvājam iegādāties arī mūsu pašu izstrādātus produktus – balansa konstruktoru un līdzsvara šūpoles. Balansa konstruktors ir veidojams no kopā saliekamām detaļām, kuras var iegādāties un lietot atsevišķi vai pa komplektiem. Līdzsvara šūpoles ir lielisks rīks kā pavisam maziem bērniņiem, tā arī pusaudžiem un pieaugušajiem, lai izkoptu savu stāju, līdzsvara izjūtu. Izstrādājumu radīšanai par pamatu ņēmām mūsu pusotrgadnieku un viņam aktuālos attīstošos rīkus, taču, tā kā neticam vienreiz vai īsu laiku lietojamām precēm, mūsu izstrādājumus var lietot visās vecuma grupās! Tuvāk ar mūsu produktiem iepazīties var mūsu Facebook lapā https://www.facebook.com/bernaizaugsmei , mūsu mājaslapā www.zipa.lv , kā arī veikalā mantinas.lv, kur tos var iegādāties: https://www.mantinas.lv/razots-latvija/

 

Tā nu mēs strādājam, augam un attīstāmies – esam ģimenes uzņēmums, un vissvarīgākais jebkura darba izpildē mums ir rūpīgums, godīgums, uzmanība pret ikvienu, pat vissīkāko detaļu, kā arī pozitīva attieksme pret dzīvi, darbu, cilvēkiem, jo pēdējo gadu laikā esam sapratuši, ka tieši tas ir viens no plostiem, kas tura cilvēkus virs ūdens – prasme nepadoties, savu stipro vietu apzināšanās un spēja tās izmantot, radot ko unikālu, skaistu un kvalitatīvu!

 

Paldies visiem, kas izvēlas mūs kā savu mazo cilvēciņu mēbeļu ražotājus, un paldies visiem, kas pasūta mūsu balansa konstruktorus un līdzsvara šūpoles! Mēs apsolām neapstāties un radīt arvien jaunas, skaistas, drošas un kvalitatīvas mēbeles un attīstošās preces mazajiem!

Skaistu, aktīvu un laimīgu 2022. gadu vēlot –

ww.zipa.lv komanda – Jānis, Aivars, Sandis, Teodors un Baiba

www.zipa.lv

https://www.facebook.com/bernaizaugsmei

https://www.instagram.com/berna_izaugsmei/