Zināmi TOYSCITY.EU dāvāto rotaļlietu laimētāji

Zināmi TOYSCITY.EU dāvāto rotaļlietu laimētāji

31. Jul 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kuram gan nepatīk ceļot? Tiesa, ja brauciens ir garāks, jādomā idejas, kā mazākos braucējus ceļā izklaidēt, lai nebūtu garlaicīgi un ceļš šķistu īsāks un interesantāks. Tāpēc vecākiem atliek palauzīt galvu, ņemt ceļā līdzi dažādas spēles, rotaļlietas un aizraujošus stāstus.

Mēs vaicājām jums, vecāki, kādus trikus izmantojat, lai brauciens kopā ar bērniem būtu interesantāks un šķietami īsāks. Lūk, arī jūsu populārākās atbildes - ieskaties, jo tās noteikti sniegs ierosmi nākamajiem braucieniem.

Paldies visiem, kuri dalījās ar savu pieredzi, laiks balvu izlozei!

BALVU LAIMĒTĀJI

Puzzlika Izglītojošo puzli “Meža dzīvnieki”

LAIMĒJUSI

Līga Fedorenko

Puzles sastāv no divām daļām un ir piemērotas bērniem no gada vecuma.

To ražošanā tiek izmantots tikai ciets ekoloģiski tīrs Eiropas presētais kartons, kas nav viegli salokams un neburzās. Mazulis var puzles aktīvi taustīt, un vecākiem nav jāsatraucas, ja mazais izdomās to arī “nogaršot”, jo tā ir no ekoloģiski tīriem materiāliem, savukārt izmantotās krāsas ir uz ūdens bāzes.

Rotaļājoties ar puzlēm, var atdarināt dzīvnieku balsis, aprakstīt katra dzīvnieka īpašības, parādīt vai viena dzīvnieka daļa ir pieliekama citām dzīvniekam. Ar puzlēm var rotaļāties jebkur!

***

Puzzlika Magnētisko puzli “Lelle”

LAIMĒJUSI

Dace Šīmane

Piemērota bērniem vecumā no 3 gadiem. Komplektā ietilpst 8 dažādi kostīmi un ar to var spēlēties arī esot ceļā. Rotaļājoties ar lelli, izdomājiet dažādas situācijas un atbilstoši apģērbiet lelli, apgūstiet lomu spēles un attīstiet iztēli!

***

Cubika Spēli “2-1 Zivis”

LAIMĒJUSI
Antra Mežraupa

Komplektā ietilpst 13 koka zivtiņas un makšķere, kā arī kartiņas ar dažādām spēlēm. Rotaļa būs piemērota bērniem no 1,5 gada vecuma.

Spilgtās, krāsainās, patīkami sataustāmās figūriņas būs lielisks didaktiskais materiāls runas attīstīšanai bērnam, viņa redzesloka paplašināšanai: var aprakstīt mazulim figūriņas, ar ko tās atšķiras (krāsa, forma). Vecākiem bērniem uzdevumu var padarīt sarežģītāku, piemēram, uzvērt katru otro figūriņu utt. Visas Cubika rotaļlietas tiek ražotas no augstākās kvalitātes skābarža un oša, kas aug ekoloģiski tīrā Karpatu reģionā.

Visām rotaļlietām ir Eiropas kvalitātes sertifikāti: https://toyscity.eu/lv/sertifikaadid

BALVAS DĀVINA

TOYSCITY.EU

Facebook : ToysCity.cubika.puzzlika
Instagram: toyscity_cubika_puzzlika

 

Apsveicam visus laimētājus!