Tavs bērns slapina gultā? Jautā mūsu speciālistiem, saņem atbildes un laimē!

27. Jul 2017, 00:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

foto: pixabay.com

Vārdu "enurēze" ir dzirdējuši visi un daļa arī aptuveni nojauš, ko tas nozīmē. Taču mēs vēlamies izprast šo problēmu padziļināti, tāpēc mums lieti noderēs jūsu pieredzes stāsti un jautājumi.

Ja jūsu bērns jau pats iet uz podiņu, taču, neskatoties uz to, rodas “avārijas”, piemēram, viņš regulāri pamostas slapjā gultā vai arī nepagūst aizskriet līdz tualetei, tās ir pirmās enurēzes pazīmes.

Personīgā pieredze ir tā, kuru esat guvuši, risinot šo problēmu, meklējot labākos risinājumus un, varbūt, neizvairoties arī no kļūdām. Ja ar savu pieredzi padalīsieties, tas ļaus citiem vieglāk atrisināt enurēzes problēmu, ietaupot gan laiku, gan nervus, un ātrāk sasniegt cerēto efektu. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs pastāstītu par savu pieredzi.

Jūsu jautājumi ir tie, kas palīdzēs pievērst lielāku uzmanību problēmas niansēm un vienlaikus arī risināt problēmu no dažādiem skatpunktiem. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jūs uzdotu visus sev aktuālos jautājumus, kas saistīti ar enurēzi.

Jūsu ērtībām esam izveidojuši anketu, kuru aizpildot varat pastāstīt gan par savu pieredzi, gan arī iesūtīt interesējošos jautājumus.

BALVĀ Nakts lampiņa no Smylove.me, kuru izlozēsim 10.augustā!

20170703111239-67397.jpg

Balvas foto ilustratīvs raksturs

Un DryNites uzsūcošās pidžambikses!

20170619103742-58377.jpg

DALIES AR PIEREDZI!

UZDOD SAVUS JAUTĀJUMUS!

МĀMIŅU KLUBS VĒRSĪSIES PIE SPECIĀLISTIEM,

LAI UZ JŪSU JAUTĀJUMIEM SAŅEMTU ATBILDES UN IETEIKUMUS!