Sniegbaltītes skola Ķīpsalā un bērnu diskotēka

Sniegbaltītes skola Ķīpsalā un bērnu diskotēka

21. Nov 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Izrādes “Sniegbaltītes skola” – fantastiska dāvana bērniem!

29.decembrī Ķīpsalas hallē, bērni un, protams, viņu vecāki ir aicināti uz leģendārās pasakas “Sniegbaltītes skola” izrādi plkst. 12:00. un plkst. 16:00.

Latvijas Jaunatnes teātris saviem skatītājiem piedāvās jaunu un krāšņu šīs muzikālās bērnu pasakas iestudējumu Jāņa Mūrnieka režijā. Izrādē visiem labi zināmos pasakas tēlus – Sniegbaltīti, Salatēvu, zaķēnus,  lācēnu Mišu, Vilcēnu un citus meža zvērus atveidos Latvijas Jaunatnes teātra aktieri Laima Miltiņa, Jānis Jarāns, Raimonda Vazdika, Pēteris Šogolovs, Dainis Porgants, Dace Makovska, Jānis Mūrnieks, Sandis Bergholds, Kārlis Tols u.c. Izrāde paredzēta pirmsskolas vecuma skatītājiem un jaunāko klašu skolēniem.

Šīs izrāde ir brīnišķīga izklaide un atpūta visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma, turklāt biļetes uz izrādi būs lieliska dāvana bērniem Ziemassvētkos – īsts piedzīvojums, paverot Sniegbaltītes skolas durvis. Savukārt vecākiem šī būs iespēja tikties ar pazīstamiem un iemīļotiem lugas varoņiem, kurus viņi, iespējams, atceras no savas bērnības. Tāpat uzņēmumi biļetes uz izrādi varēs dāvināt savu darbinieku bērniem, tādējādi sagādājot viņiem patīkamu pārsteigumu un ļaujot izbaudīt īstu Ziemassvētku un Vecā gada gaisotni.

29.decembrī Ķīpsalas izstāžu halle pēc visai ģimenei domātās izrādes “Sniegbaltītes skola” uz stundu pārtaps par lielāko bērnu ballīti Rīgā! Par atbilstošu mūziku jautrajā diskotēkā  gādās populārais DJ Mareks Našenieks, būs pieejamas daudzveidīgas piepūšamās atrakcijas, varēs mieloties ar cukura vati, popkornu un citiem našķiem. Savukārt vecāki, kamēr viņu atvases izklaidēsies, varēs patīkami pavadīt laiku, malkojot labu kafiju un bezalkoholiskos dzērienus, tāpat būs padomāts par dažādām izklaidēm.

Iegādājoties biļeti uz izrādi, ikvienam tiks nodrošināta sēdvieta. Savukārt bērni līdz piecu gadu vecumam, sēžot mammai vai tētim klēpī (neaizņemot papildus sēdvietas), izrādi varēs noskatīties bez maksas.

Kā sola organizatori, šī diena Ķīpsalā kļūs par īpašiem svētkiem visai ģimenei, turklāt biļetes cenā ir ietverta gan maksa par izrādi, gan tai sekojošo ballīti.

Lai uz pasākumu nebūtu jābrauc ar sabiedrisko transportu, pie halles stāvlaukumā uz pasākuma laiku būs iespēja atstāt savu automašīnu (stāvvietas izcenojumu nosaka BT1).

Korparatīvām biļetēm un grupu biļetēm (sākot no 10 biļetēm), tiek piemērota 30% atlaide, rakstot uz epastu: bernuizrades@gmail.com

BIĻETES PĒRC ŠEIT->>>