Radošā nometne Exupery Winter Camp ielūdz bērnus un pusaudžus

Radošā nometne Exupery Winter Camp ielūdz bērnus un pusaudžus

19. Dec 2023, 15:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Turpinot mūsu populārās vasaras nometnes tradīciju, no 25.līdz 29. decembrim Starptautiskās vidusskolas "Ekziperī" telpās notiks ziemas nometne Exupery Winter Camp, kuras ietvaros bērniem un pusaudžiem vecumā no 6 līdz 17 gadiem, izvēloties vienu no trim tematiskajām programmām, būs iespēja ne tikai jautri, bet arī lietderīgi pavadīt laiku ziemas brīvdienās, uzlabojot savas angļu valodas prasmes, veicot zinātniskus eksperimentus un iejūtoties mūzikas producentu lomā – un tas viss angliski.

English enrichment track programma ļaus nometnes dalībniekiem intensīvi apgūt angļu valodu ērtā vidē un patīkamā gaisotnē, mācoties no pieredzējušiem pasniedzējiem. Intensīvā kursa ietvaros viņi pielietos interaktīvus materiālus un citas metodes, kas veicina runātprasmes un pareizrakstības attīstīšanu.

Science & Tech track programmas ietvaros nometnes dalībnieki, kas interesējas par zinātni, varēs gan papildināt savas teorētiskās zināšanas, gan iegūt praktisko pieredzi, veicot aizraujošus eksperimentus un laboratoriskus darbus bioloģija, ķīmijā un fizikā. 

Creativity & Music track programma dos nometnes dalībniekiem iespēju izpausties vokālajā un muzikālajā virzienā. Izraēlas mūziku grupas Ice Hokku vadībā viņi apgūs elektroniskās mūzikas pamatus, un, strādājot īstā ierakstu studijā, paši varēs izveidot savu unikālo muzikālo kompozīciju!

Katra Exupery Winter Camp diena ir izplānota tā, lai veiksmīgi apvienotu jaunu zinību iegūšanu ar izklaidi. 

Nometnes noslēgumā visus tās dalībniekus sagaida ballīte, kurā tie kopā atzīmēs Jaunā gada tuvošanos!  

Pieteikties nometnei un saņemt vairāk informācijas var šeit: https://u.exupery.lv/dn

Exupery Winter Camp
E-pasts: summer@exupery.lv
Tālrunis: 371 20232121
https://exupery.lv/lv/winter-camp