Māmiņas Annas dienasgrāmata: vizīte pie urologa uzrādīja labākus rezultātus

Māmiņas Annas dienasgrāmata: vizīte pie urologa uzrādīja labākus rezultātus

11. Oct 2013, 09:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pārbaude pēc sešiem mēnešiem uzrāda daudz labākus rezultātus, un daktere saka, ka dēlam nekādas zāles vairs dot nevajag, atliek tikai mums vērot situāciju, kas notiks. Bet vislabākais – no dakteres uzzināju, ka itin bieži bērniem, sākot lietot izrakstītās zāles, paliekot sliktāk, viņi sāk čurāt gultā daudz biežāk, un tikai pēc zāļu izdzeršanas esot novērojami uzlabojumi. 

Vai tai dakterei nevajadzēja to pateikt jau pirmajā vizītē? Kaut tikai tā – starpcitu? Godīgi arī viņai pateicu, ka lietojām zāles vien divus mēnešus, jo palika tik slikti, ka to trešo mēnesi vairs nedevām, arī tāpēc, ka ģimenes ārste īsti nesaprata, kāpēc tieši urologs zāles bērnam ir izrakstījis. Turklāt, 6 no 7 naktīm bija slapjas un to tiešām bija grūti izturēt, turklāt vēl dodot bērnam ķīmiju, no kuras nekādu efektu nejūtam. Tāpēc arī zāles nedzērām, un vajadzēja paiet vēl gandrīz diviem mēnešiem, lai beidzot sāktos uzlabojumi, bet tā kā šie divi mēneši sakrita ar vasaras brīvlaiku, tad galu galā arī droši vien neuzzināsim, kas tieši bija par iemeslu progresam – zāļu efekts, vai vienkārši daudz mierīgāka un harmoniskāka ikdiena.

Pie urologa, protams, vajag aiziet. Lai būtu drošs, vai viss ir kārtībā, bet ko es no savas puses iesaku, noteikti izjautājiet par zāļu blakusefektiem un KAD tieši zāles sāk strādāt, kad var gaidīt uzlabojumus. Citādi var sanākt kā mums, kad mums teica dzert zāles, bet nepateica, ka var palikt trakāk nekā bija. 

20121128173408-44521.jpg

Speciālistu padomi, videopadomi, māmiņu personīgā pieredze

www.bernuenureze.lv