LEGO® DUPLO® rotaļas - prieka pilns laiks

LEGO® DUPLO® rotaļas - prieka pilns laiks

13. May 2021, 00:00 LindaK LindaK

Gustavam nupat paliks 1,8 gadi, viņš ir trešais bērniņš ģimenē, līdz ar to rotaļu un mantu krājumi no lielākajiem bērniem ir ievērojami.

Tomēr, kā jau mēs ik viens, arī Gustavs vienmēr ir priecīgs saņemt un atvērt kādu jaunu mantu. Šis ir īstais vecums, kad sākt rotaļāties ar LEGO® DUPLO®, jo mazās rociņas ir iemācījušās uzlikt klucīti uz klucīša, ielikt cilvēciņu automašīnā un sākt izspēlēt savas fantāzijas.

Viena no mīļākajām braucamajām mašīnām Gustavam ir traktors, kā jau lielākajai daļai puišu. Uz ielas nevar paiet garām traktoram, ja tas nav izpētīts no visām pusēm.

Tamdēļ atvērt šo LEGO DUPLO komplektu Gustavam bija īpašs prieks, tur iekšā ir traktors un vēl sarkans! Komplektā arī minifigūru divi cilvēciņi, divas aitiņas un iespēja izveidot lauku sētu. Pilns komplekts, lai mazais cilvēciņš varētu sākt rotaļas un izspēlēt savas fantāzijas.

Pirmā diena Gustavam pagāja jaunā traktora zīmē, vēlāk jauno komplektu papildinot ar jau esošajām LEGO DUPLO® mantām. 

Protams, jaunie klucīši tika arī nogaršoti, LEGO DUPLO par to ir padomājis, lai pievienotās detaļas būtu pietiekami lielas un drošas, lai mazais strādnieks iepazīstot pasauli sevi nesavainotu.

 

Mēs esam no tiem vecākiem, kuri atzīst augstas kvalitātes rotaļlietas, lai arī mazāk, tomēr labas un ilgspēlējošas. Tamdēļ mums patīk LEGO® DUPLO®, tāpat arī  LEGO®Technics un LEGO® Friends, kā arī LEGO® City mums ir cieņā. Un nu jau divpadsmit gadu laikā esam uzkrājuši lielu kasti rotaļlietu. Ar kurām izspēlējās abi lielie bērni, vēlāk stafeti pārņēma arī brālēns un māsīca un nu klucīši labā stāvoklī (kaut ne pilnā komplektā) atgriezušies mūsmājās, lai arī Gustavs ar tiem turpinātu spēlēties.

Novēlu arī jūsu bērniem rotaļu un fantāziju prieku kopā ar LEGO® DUPLO®!