Komentāru KONKURSS: Kā jūsu ģimene pavada ziemas nedēļas nogales?

Komentāru KONKURSS: Kā jūsu ģimene pavada ziemas nedēļas nogales?

14. Feb, 12:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kopīgi pavadītam laikam ir vislielākā vērtība, jo šīs nedēļas nogales un brīvdienas bērniem paliks atmiņā vienmēr kā vislabākās atmiņas un piedzīvojumi no mazām dienām.

Protams, vasarā viss ir daudz vienkāršāk - izbraucieni uz jūru, pikniki, pārgājieni un garas kopīgas pastaigas. Taču arī vēsāks laiks, sniegs un pat sals nav šķērslis lieliski pavadītām brīvdienām, jo iespēju ir tik daudz - sākot no došanās uz mežu, traukšanās no kalna ar ragaviņām, beidzot ar dažādu muzeju apmeklēšanu vai galda spēļu spēlēšanu mājās. Visiem kopā, protams.

Piedalies konkursā! Tepat komentāros pastāsi, kā ziemas nedēļas nogales tiek pavadītas jūsu ģimenē?

Jūsu ģimenes pieredze noteikti kalpos kā ierosme arī citiem izmēģināt ko jaunu, apmeklēt kādu jaunu vietu, piedzīvot vēl nebijušo.

Balva

Smilšu aplikāciju komplekts

"Krāso ar smiltīm"

20180212154234-14240.jpg

Šādu aplikāciju krāsošana attīsta pirkstu muskulatūru, nomierina, attīsta krāsu izjūtu un kompozīciju, ar krāsām palīdz izpaust savas emocijas, izklaidē un, kas ir ne mazāk svarīgi, pateicoties attēlos iestrādātajām siluetu formām un līnijām, rada ļoti skaistus un akurātus mākslas darbiņus. Ieteicamas no 5 gadu vecuma, taču kopā ar pieaugušo bērni var darboties arī agrāk.

Konkursa uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 23.februārī

Co_ora Co_ora 19. Feb, 04:58

Mūsu ģimenē iecienīti braucieni uz jūru. Pat šķiet, ka Miķelis tik bieži pie jūras nav bijis vasarā! Iemesls ļoti vienkāršs - tur nav masas un tur puisēns (1,4g) var brīvi skriet uz 3 no 4 debess pusēm, nav jāturas mammai pie rokas, var norkist un pagaršot sniegu, var uzkāpt uz kādas interesantas lietas bērnu laukumiņā!

vilkate vilkate 19. Feb, 01:06

meitas skolā viens no noteikumiem ir iet ārā katru dienu, neskatoties uz laika apstākļiem (nu ja nu vienīgi akurāt nav vētra un negaiss), bet arī ar ģimeni no pulciņiem brīvajos vakaros un nedēļas nogalēs cenšamies baudīt ziemu, kas šogad ir pat visai ziemīga. tā esam bijuši gan šļūkt no kalniņa, gan slidot āra slidotavā (es gan neslidoju, neprotu) vai nedaudz siltākā dienā uzcelt, esmu pārsliecināta, visskaistāko cietoksni visā Latvijā 😀

aiguciis aiguciis 18. Feb, 08:27

Mums ziemas brīvdienas sanāk pavadīt dažādi bet dotajā bridi vairāk cenšamies dzīvoties pa āru, jo nesen visi slimojām, tāda veida varam kārtīgi izvēdināt telpas.... citas brīvdienas kopa ar dēlu būvējam rotaļu māju kur mazajam resgalim paslēpties 😉 vel citas brīvdienas svinējām dēliņam 2.dzimsanas dienu, braucam arī skatīties skijoringu, kas maniem abiem vīriešiem patīk.... pārsvara esam kaut kur , ja arī nav plāni brīvdienām tad man ar dēlu jādodas pie vecvecākiem jo virs mājas taisa remontu.... ta nu mums paiet tas ziemas dienas!!! Vienos priekos!

Ilvija82 Ilvija82 17. Feb, 10:14

Sveiki! Mēs ar ragavām pa kalnu laižam! Un sniegavīrus ceļam! Un dauzāmies!

crossonova crossonova 16. Feb, 10:59

Mums nevajag nedēļas nogales ziemas baudīšanai, jo no 3 bērniem dārziņa iet tikai viens. Ikdienā ejam laukā, tīram sniegu pagalmā, pikojamies, ceļam sniega slidkalniņus, skrienam pa sniegu un priecājamies. Pabijām atī laukos, kur tiešām ir ziema, bērni bija sajūsmā! Šļūca no kalna un leca kupenās. Dabūt iekšā ir ļoti grūti, jo laukā taču ir tik forši!
Foto izskatās ka nebūs, telefons neļauj pievienot.

madaram madaram 15. Feb, 03:08

Ceļam sniegavīrus, šļūcam ar ragavām no kalna, ejam uz mežu un baudām sniega lietu (kad nostājas zem apsnigušas eglītes un to papurina)😀

Iveta - tereeze Iveta - tereeze 15. Feb, 12:29

Ziemīgajās un saulainajās dienās labprāt dodamies ilgākās pastaigās. Mazajm dikti patīk vizināties ragaviņās, diemžēl šoziem sanāca tā retāk, jo sniegs pie mums ir minimāli. Kad iespējams ceļam sniegavīrus, pikojamies. Ir nedēļas nogales, kuras vienkārši pavadām siltajās un omulīgajās mājiņās rotaļājoties, lasot grāmatas, zīmējot, krāsojot un visādi citādāk kopīgi darbojoties.

mincenee mincenee 14. Feb, 10:48

Mums pēdējā laikā slimošanas īsti neļauj aktīvi ārā baudīt nedēļas nogales, bet cenšamies pavadīt kopā, baudot sniegu un pastaigas vai apmeklējot kādu interesantu vietu, piem. Motormuzeju, Cosmos ilūziju muzeju. Meitai ļoti patīk sniegs, vārtās un smejas, grib apēst.

zane_zanīte zane_zanīte 14. Feb, 12:34

Mēs ziemīgajās dienās pastaigājamies pa pilsētu, esam iemēģinājuši arī ragaviņas, bet čiepa vēl drusku pa mazu šim priekam, jo baudu vēl no tā negūst. Taču vērot kā snieg sniegs gan mums patīk. Kad būs siltāks un sniegs pakusīs, plānā arī pirmais sniegavīrs 😀

Cielavinna Cielavinna 14. Feb, 09:09

Mūsu ğimenei ļoti patīk ziema, tapēc kamēr ir sniegs izbaudam to pa pilnai programai. Mēs braucam ar pannām no kalna, ejam uz mežu, braucam izbraucienos un pats galvenais mācam mazo Ziemeļbriedīti baudīt ziemu.

sandux sandux 14. Feb, 09:00

Lai cik arī tas nebūtu neinteresanti, bet ziemas nedēļas nogales pavadām ļoti slinki - pārsvarā pa mājām un izbraucot tikai uz kādu veikalu. Kāpēc? Pirmkārt, mazais bērns parasti ir vai nu slims, vai uz robežas ar saslimšanu, tāpēc man liekas, ka aktīva izkustēšanās to tikai provocēs. Bet lielākoties jau uzvar slinkums😉

Brīve Brīve 14. Feb, 08:55

Ja ir sniegs, tad cenšamies to izbaudīt uz kalniņa ar ragavām, braucam izbaudīt dažādus Rīgas "kalniņus", pamēģinājām paslidot, bet diezgan grūti ( 2 un 4gadniecēm), plānā šonedēļ ir izmēģināt slēpot.

lauvinja lauvinja 14. Feb, 08:41

Ziema nav škērslis aktīvām nedēļas nogalēm. Mēs neslēpojam, mēs staigājam, baudām dabu un braucam ar ragaviņām vai pūšļiem.

Vienu nedēļas nogali braucām baudīt tumsā izgaismoto Cecīļu dabas taku http://www.maminuklubs.lv/sieviesu-klubs/cecilu-dabas-takas-skarbs-skaistums-ari-ziema-un-tumsa-283543/ un Ieriķu dzirnavas http://www.maminuklubs.lv/sieviesu-klubs/ieriku-dzirnavu-takas-vilinajums-jeb-gaismas-cina-ar-tumsu-283539/.

Joprojām cieņā ir vienkāršas pastaigas gar jūru, pa mežu.