Kas tie Astoņi kustoņi ir?

Kas tie Astoņi kustoņi ir?

28. Nov 2023, 23:49 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

9. decembrī plkst. 12.00-14.00 Rakstniecības un mūzikas muzejs kultūrtelpā “Tintnīca” pasākumu ciklā “Tintnīca bērniem” aicina ģimenes apmeklēt Zīmējumu teātra izrādi bērniem “Kas tie astoņi kustoņi ir?”.

Zīmējumu teātra režisors un dibinātājs Varis Klausītājs kopā ar visa vecuma izrādes interesentiem noskaidros, kas ir astoņi kustoņi šī gada jubilāra Ojāra Vācieša dzejolī. Aicināsim kustoņus uz baltajām papīra lapām, lai ieraudzītu, kā tie izskatās, ko ēd, kur dzīvo. Katrs par kustoņiem dzirdējis ko citu, tāpēc liksim prātus kopā, lai noskaidrotu, kas ir šī jautrā kompānija.

Zīmējumu teātris ir profesionāls kamerteātris, kuru 2008. gadā izveidoja aktieris un režisors Varis Klausītājs. Teātris rada unikālu formu, apvienojot zīmēšanu, mūziku, aktierspēli un deju. Zīmējumu teātris ir saņēmis vairākas starptautiskas godalgas.

Pēc izrādes gan lieli, gan mazi skatītāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās, savus uzzīmētos kustoņus izkrāsojot un ieskandinot Skaņu galdu.

Kultūrtelpa “Tintnīca” ir vieta jauniem atklājumiem un pieredzei. Tā ir satikšanās ar interesantām personībām un neparastām perspektīvām.

Gaidīsim pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus un viņu ģimenes!

Biļetes iespējams iegādāties aplikācijā “Mobilly” vai klātienē.