Jaunums! Žurnāls Ilustrētā Junioriem piedāvā attīstošus ķieģeļu konstruktorus bērniem no Teifoc!

Jaunums! Žurnāls Ilustrētā Junioriem piedāvā attīstošus ķieģeļu konstruktorus bērniem no Teifoc!

07. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai zini, kas ir Teifoc ķieģeļu konstruktors?

Vācijā ražotie Teifoc ķieģeļu konstruktori ir veidoti no īstiem apdedzinātiem ķieģeļiem, ar kuriem var mūrēt, izmantojot javu, tieši tāpat kā dzīvē! Mazie celtnieki jau no sešu gadu vecuma var būvēt savu sapņu māju, izmantojot arī dažādu veidu jumta segumu, logus, durvis un akmens formas.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzcelt vienkāršu māju ar dakstiņu jumtu, smalku villu vai bruņinieku pili ar torņiem un paceļamo tiltu – viss ir iespējams! Apvieno vairākus spēļu komplektus vienā un attīsti arvien plašāku ciemu! Papildini to ar vējdzirnavām, aku, baznīcu vai zirgu stalli!

Kā tas strādā?

Tā kā Teifoc java ir ūdenī šķīstoša, ķieģeļus, akmeņus, logus un visas pārējās detaļas var izmantot atkārtoti, nepieciešams tikai iegādāties papildu javu. Teifoc ķieģeļu konstruktori izgatavoti tikai no dabīgiem materiāliem un ir nekaitīgi veselībai. Java sastāv tikai no smalkām smiltīm un kukurūzas!

Teifoc ķieģeļu konstruktori ne tikai veicina bērnos radošumu, bet arī attīsta sīko motoriku, loģiskās un telpiskās domāšanas prasmes, kā arī spēju plānot. Tā kā komplekti ir savā starpā savienojami, ir iespējams izveidot arī ļoti sarežģītas konstrukcijas!

Kādam vecumam ir piemēroti šie konstruktori?

Teifoc ķieģeļu konstruktoru komplekti ir ideāli piemēroti bērniem no aptuveni sešu gadu vecuma. Bet, ja talkā nāks arī mamma, tētis vai vecāks brālis vai māsa, tad būvdarbus var sākt jau agrāk! Sarežģītākas struktūras ir piemērotas astoņus un desmit gadus sasniegušajiem. Šie ķieģeļu konstruktori patiks ne tikai bērniem.

Pārvērt sapņus realitātē! Sapņo! Būvē! Radi!

Ķieģeļu konstruktorus meklē ekiosks.lv!