Izsludina reģistrēšanos uz jaunatvērto Rīgas pirmsskolas izglītības iestādi “Ligzdiņa”

Izsludina reģistrēšanos uz jaunatvērto Rīgas pirmsskolas izglītības iestādi “Ligzdiņa”

22. Jul 2020, 00:37 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina reģistrēšanos uz jaunatvērto Rīgas pirmsskolas izglītības iestādi “Ligzdiņa”, kas atrodas Rīgā, Apuzes ielā 74, bērniem no pusotra gada vecuma, valsts valodā.

Pieteikumu var iesniegt elektroniski portālā eriga.lv  pakalpojumā “Reģistrācija pirmsskolai” no 22.07.2020. līdz 05.08.2020. (ieskaitot). 

Ja bērns jau ir pieteikts kādā no Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēm, tad jaunais pieteikuma reģistrācijas datums minētajā laika periodā (līdz 5. augustam) tiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam elektroniskajā datubāzē Rīgas pilsētas pašvaldības pirmsskolas rindā ir reģistrēts līdz šim.

Gadījumā, ja šobrīd elektroniskajā datubāzē ir aktīvi trīs reģistrācijas pieteikumi, aicinām vecāku atbildīgi izvērtēt reģistrācijas pieteikuma anulēšanu, jo pieteikumam uz jaunatvērto Rīgas pirmsskolas izglītības iestādi “Ligzdiņa” tiks piešķirts agrākais datums un laiks no aktīvajiem pieteikumiem elektroniskajā datu bāzē. Kopumā sistēma atļauj reģistrēties uz 3 pašvaldības bērnudārziem.

Pieteikumiem, kas būs reģistrēti no 06.08.2020., tiks piešķirts tas reģistrācijas datums un laiks, kad reāli pieteikums izdarīts