Gada mūzikas notikums bērniem - konkurss Kids Awards!

Gada mūzikas notikums bērniem - konkurss Kids Awards!

16. Sep 19:52 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau šajā rudenī Latvijas mūzikas pasaulē gaidāms liels notikums – jauno talantu konkurss “Kids Awards 2020”!

Kids Awards galvenais mērķis ir kalpot par vietējā mēroga bērnu mūzikas platformu un iepazīstināt sabiedrību ar talantīgākajiem pašmāju bērniem. Greznā koncertceremonijā tiks apbalvoti konkursanti, kuri uzstāsies kopā ar populāriem māksliniekiem un cīnīsies par nominācijām. Konkurss sastāv no vairākām atlašu kārtām, apbalvošanas ceremonijas, gala koncerta un, protams, arī after party daļas.

Kids Awards - tas nav vienas dienas konkurss, bet gan muzikāla sacensība, kas sastāv no vairākām balsošanas kārtām.

Dalībnieki cīnās par balsīm YouTube platformā, pēc tam informatīvajā ziņu portālā Skaties.lv, tā kļūstot atpazīstamiem. Gala koncertā bērniem ir iespēja uzstāties kopā ar Latvijā slavenajiem dziedātājiem, savukārt dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija – dziedātāji, producenti, menedžeri.

Kids Awards projektā var piedalīties bērni un jaunieši dažāda vecuma kategoriju grupās (solo izpildītāji, dueti vai ansambļi): 6-9, 10-13, 14-17 gadi. Pirmā atlases kārta jau oktobrī:

  • 3. oktobrī Rīgā;
  • 4.oktobrī Jelgavā;
  • 10.oktobrī Liepājā;
  • 11.oktobrī Daugavpilī.

Konkursa otrās kārtas balsojums norisināsies vietnē Youtube laika posmā no 17. oktobra līdz 31. oktobrim. Dalībnieki, kuri šajā kārtā būs saņēmuši visvairāk “like”, tiks virzīti konkursa nākamajai kārtai portālā skaties.lv.

Atlases laikā žūrija izvēlēsies 25 labākos, spēcīgākos, harizmātiskākos dalībniekus, kuri uzreiz, bez balsošanas www.skaties.lv portālā, saņems iespēju uzstāties gala koncertā kopā ar pazīstamiem Latvijas mūziķiem, kur cīnīsies par nomināciju “Vislabākais izpildījums ar Live Band”.

Kids Awards žūrijā:

  • Markus Riva - Latvijā, Krievijā un NVS valstīs pazīstamais dziedātājs, dziesmu autors un producents, DJ un vadītājs.
  • Gidons Grinbergs - vijolnieks, koncertē Eiropā un ASV, pirmā vijole Štrausa stīgu kvartetā.
  • Levs Berezins – PR, producents;
  •  "Dagamba" - populārā muzikāli instrumentālā grupa.

Kids Awards vērtības:

Radošums: Mēs padarām par jaunajām zvaigznēm tos, kuri dzīvo mūzikā.

Godīgums: Mēs uzņemamies atbildību par saviem vārdiem, mēs godīgi un bez viltus novērtējam mūsu dalībniekus.

Sadarbība: Kopā mēs varam vairāk! Mēs novērtējam visus, kas atbalsta mūsu šovu. Mēs izveidojam arī abpusējo darbību sfēru starp mūsu dalībniekiem un slavenajiem dziedātājiem, producentiem un citiem atpazīstamajiem mūzikas darbības cilvēkiem.

 

Pieteikšanās konkursam

https://kids-awards.show/