Četras sarežģītākās vīramātes pēc horoskopa zīmes

Četras sarežģītākās vīramātes pēc horoskopa zīmes

30. May 2022, 08:50 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Foto – Pixabay.com

Jaunajai sievai un vīramātei nereti ir saspringtas attiecības, bet šīs četras zīmes ir viskonfliktējošākās.

Kad sieviete iegūst vīramātes statusu, viņas uzvedība bieži mainās. Viņa uztraucas par savu dēlu un bieži nevar pieņemt, ka sava bērna mīlestībā būs jādalās ar kādu svešinieci.

Astrologi nosaukuši četras horoskopa zīmes, kuru pārstāvēm vīramātes lomā ir nosliece uz konfliktiem.

Lauva

Lauvenes ir diezgan greizsirdīgas. Redzot, ka viņu dēls sāk pievērst kādai vairāk uzmanības un tās viedoklis viņam ir svarīgs, Lauvas sāk uzvesties neciešami. Šīs zīmes pārstāvnes spēj manipulēt, likt lietā viltību un intrigas, lai viss būtu tā, kā viņas vēlas.

Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāves vīramātes lomā arī ir visai neciešamas. Viņas var atļauties skaļus un skarbus izteicienus par vedeklu un pat spēj izjaukt laulāto pāri.

Protams, ne visas Strēlnieces ir tādas, bet viņas to spēj, un par to ir vērts atcerēties.

Zivis

Zivis kaitina tas, ka pēc dēla laulībām viņas saņem mazāk uzmanības. Viņas ir pieraduši, ka ar viņu viedokli rēķinās, jautā padomu, aicina uz dažādiem svarīgiem ģimenes notikumiem. Ja tas nenotiek, vīramātes var provocēt konfliktus, vilkt segu uz savu pusi un mēģināt izcelties.

Ūdensvīrs

Vēl viena sarežģīta zodiaka zīme vīramātes lomā. Ūdensvīrs alkst saglabāt galveno vietu jau “svešā ģimenē”. Vīramātei Ūdensvīram ir ļoti grūti atzīt, ka viņas dēlam un viņa sievai tagad ir sava ģimene, un vīramātei nav balsstiesību. Šī iemesla dēļ bieži mēdz būt aizvainojums un strīdi.

LASI VĒL: VIENKĀRŠAS NAV ARĪ ŠAJĀS ZĪMĒS DZIMUŠAS VĪRAMĀTES!