AUCH beauty home - vieta, kur svinēt svētkus draugu lokā!

AUCH beauty home - vieta, kur svinēt svētkus draugu lokā!

21. May 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

AUCH beauty home ir vieta, kur bērniem smelties jaunas zināšanas, brīnišķīgi pavadīt laiku un svinēt svētkus draugu lokā! Mūsu komandā ir sejas un ķermeņa kopšanas speciālisti, papīra un tekstila apstrādes meistari, kuri ar prieku un lielu entuziasmu darbosies ar bērniem viņu svētku dienā!

Mūsu skaistumkopšanas speciālistiem rūp rūpes par ķermeni un veselību, tamdēļ esam nolēmuši ar šīm zināšanām dalīties un sniegt nepieciešamo informāciju bērniem jau no piecu gadu vecuma! AUCH Kids pasākumos ir iespēja gan izzināt pieaugušo skaistuma paradumus, gan uzzināt, kamdēļ tie viņu vecumā nav nepieciešami un kāpēc no māmiņām tik bieži dzirdami vārdi:  "Nē! ", "Nedrīkst", "Vēl nav laiks!".  Interese ir liela, bet nereti ieklausīties un palīdzēt saprast var tieši cilvēks no malas.

SPA ballītes mērķis ir iesaistīt visos procesos bērnus pašus, radīt viņos pozitīvas emocijas, rūpējoties par savu ādu. Bērni ar skaistumkopšanas speciālistu apgūst jaunas zināšanas pareizā un saudzīgā sejas ādas kopšanā, kopīgi izmēģina uz savas sejas ādas attīrošās putiņas, sejas skrubi, pūš ziedūdeņus, liek masku, svaiga gurķa šķēlītes, kā arī, izmēģina karstos dvielīšus. Procedūru noslēdz ar sejas krēmu un lūpu balzāmu ādas mitrināšanai un aizsardzībai.

Mazo pēdiņu ballītes laikā bērni izbauda kāju vannītes ar pašu lasītām un kaltētām ziedlapiņām, kurām pievienots sasmalcinātas burbuļbumbas pulveris. Mazās pēdiņas tiek sasildītas, noskrubētas un izmasētas ar rožu vai upeņu produktiem no mūsu drauga Stenders. Samīļotas tiek arī mazās rociņas, izmēģinot parafīna terapiju.  Bērni sasmērē rokas ar krēmu, mērc karstā parafīnā un kopā vēro, kā mazie bērnu pirkstiņi sāk līdzināties lelles rociņai (vaska figūriņai). Netiek arī aizmirsts par sejas ādu. Viegli un saudzīgi attīram bērnu sejas ādu, liekam masku uz sejas ādas un atsvaidzinam actiņas ar svaigām gurķu šķēlītēm. Visu procedūru noslēdzam, noņemot sejas masku ar sakarsētiem dvielīšiem.

Radošajās darbnīcās veicināsim bērniem fantāziju, iztēli un ļausim radoši izpausties. Kopīgi gatavosim ziedu rotas, taisīsim sava unikālā dizaina T-kreklus ar termo plēvju apdruku. Zīmēsim, līmēsim, veidosim, šūsim, griezīsim, gludināsim! Kā arī gatavosim slaimus. Mazie, radošie darbiņi prasa lielu pacietību un ļauj bērniem atslēgties no ierastās laika kavēšanas telefonos un planšetēs. Bērniem patīk dāvanas, tamdēļ jo priecīgs būs katrs viesis- dodoties mājās ar paša pagatavoto lietiņu.

Caur rotaļu, pasākumiem, procedūrām, meistarklasēm un ballītēm mēs bērniem nododam vērtīgu informāciju un jaunas iemaņas, kas noderēs turpmākajai dzīvei!  

Kādai tas iemācīs būt sievišķīgai, kādai saprast to, cik viņa ir patiesībā skaista. Citai izzināt kā tiek gatavota kosmētika, bet kādam iejusties īsta modes dizainera ādā un domāt savu īpašo apģērba gabalu!

Esi radošs, veselīgs, skaists un esi bērns! Ir labi izzināt, prast, saprast un mācēt pielietot jauniegūtās zināšanas īstajās situācijās un atbilstošajā vecumā!