A-klases stilam un komfortam ECCO Kids kolekcija “Atpakaļ uz skolu” 2021. gada rudenim/ziemai

A-klases stilam un komfortam ECCO Kids kolekcija “Atpakaļ uz skolu” 2021. gada rudenim/ziemai

30. Aug 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rotaļīgi un krāsaini, drosmīgs dizains un metālisks mirdzums – tā var raksturot jauno ECCO Kids kolekciju “Atpakaļ uz skolu”, kas atklāj modernu dāņu apavu dizaina meistarību.  

Kopš 1978. gada ECCO Kids kolekcija mācību gada sākumā gādā par jaunumiem augošajām pēdām. Šīs kolekcijas apavi, kas izgatavoti no augstākās kvalitātes ECCO miecētavās apstrādātās ādas, izmantojot jaunākās apavu darināšanas tehnoloģijas, ļaus bērnam atgriezties skolā modernā stilā un ar zīmolam raksturīgo komfortu visai dienai.

Ar apavu modeļiem ECCO SOLICE K, ECCO STREET TRAY K vai ECCO SP.1 LITE K bērni var izpaust savu stilu, savukārt vecāki var būt pārliecināti, ka viņu bērnu kājas būs drošībā un baudīs izcilu komfortu.

Katrā solī, ko bērns spers klasē vai rotaļu laukumā, viņš izjutīs ECCO FLUIDFORM ™ tiešās iestrādes tehnoloģijas priekšrocības – elastīgumu, vieglumu un izturīgo zoli, kā arī noturīgu amortizāciju. Daži kolekcijas modeļi ir radīti piedzīvojumiem, tāpēc tajos ir iestrādāta ūdeni absorbējošā HYDROMAX® tehnoloģija vai GORE-TEX® ūdensnecaurlaidīgā tehnoloģija.

www.ecco.com