8 pasākumi ģimenei krāšņās svētku noskaņās

8 pasākumi ģimenei krāšņās svētku noskaņās

16. May 2019, 15:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs maija brīvdienas Latvijā būs īsti svētki! Dažnedažādie krāšņie pasākumi tā vien aicina visu ģimeni pabūt pie dabas un izbaudīt siltās saules starus. Kurp.es pasākumu ceļvedī šai nedēļas nogalei varēsi atrast gan dažādus pagalma svētkus, gan pasākumus sportiskās un senatnīgās noskaņās, kā arī ikgadējo Muzeju nakti ar tās aizraujošo šī gada tematiku. Ieskaties!

Muzeju nakts 2019. Tālavas taurētājs

18. maijā | no 18:00

Nekas nav skaistāks par izglītojošu vakaru ģimenes lokā. 18. maijā Tev būs iespēja aizvest savu bērnu uz Latvijas aizraujošākajiem muzejiem aplūkot interaktīvās izstādes bez maksas. 2019. gada Muzeju naktī muzejos tiks celti godā visu laikmetu un visu novadu varoņi un izdzīvoti viņu varoņstāsti, jo šī gada tēma ir “Tālavas taurētājs”.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/muzeju-nakts-2019-or-talavas-tauretajs

 

Pārdaugavas svētki 2019

18. maijā | 11:00 | Arkādijas parkā

Svētku ietvaros Arkādijas parkā, tā apkārtnē un citviet Pārdaugavā tiks piedāvāta daudzveidīga kultūras, izklaides, izglītojošo un sporta pasākumu programma, kas aktualizē Pārdaugavas apkaimju īpašās kultūrvides un kopienu vērtības. Viena no tādām ir arī ģimene, tāpēc aicinām visas ģimenes pavadīt brīvdienas brīvā dabā un pievienoties šiem krāšņajiem svētkiem.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/pardaugavas-svetki-2019

 

TIK ielas

18. maijā | 12:00 | Tallinas ielas kvartālā

Pasākums par godu pavasarim, pilsētai un pavasarim pilsētā! Street Food Latvia aicina visus apkaimes iedzīvotājus iepazīties ar Tallinas ielas kvartālu un tā rezidentiem urbānos pagalma svētkos kvartālā. Varēs veidot urbānos puķu podus, stādīt augus, klausīties komisku literatūru, ļauties mirklim, atklāt jaunu gaismas objektu. Visam pa virsu gards street foods un dzērieni.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/tik-ielas-1

 

BrainGames spēļu pēcpusdiena

18. maijā | 16:00 | Avotu Ezītī miglā

Vai esat gatavi izaicināt ģimeni uz kārtīgu spēļu pēcpusdienu? Draugu un ģimenes lokā Avotu Ezītī miglā būs iespēja uzspēlēt tādas spēles kā "Katanas ieceļotāji", "Carcassonne", "Šurpu-Turpu", "The Mind", "King of Tokyo", "ICECOOL" un daudzas citas populāras galda spēles.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/braingames-spelu-pecpusdiena-avotu-ezitis-migla

 

Tēvu un dēlu & tēvu un meitu piedzīvojumu dienas Pāvilostā

18. un 19. maijā | 9:00 | Pāvilostā

Nekas nestiprina vecāku un bērnu attiecības vairāk kā kopīgs piedzīvojums. Tāpēc Izdzīvošanas skola “Saliedēt.lv” rīko divas piedzīvojumu dienas Pāvilostā: 18. maijā tēviem un dēliem, 19. maijā tēviem un meitām. Dalībnieki iegūs stiprākas vecāku un bērnu attiecības, izdzīvošanas un praktiskās iemaņas, rakstura pilnveidošanu grūtībās, piedzīvojumus un paliekošas emocijas, kā arī dienu bez mammas un telefona.

Vairāk informācijas šeit (dēliem) un šeit (meitām).

https://kurpes.lv/pasakums/tevu-un-delu-piedzivojumu-diena-pavilosta-1 https://kurpes.lv/pasakums/tevu-un-meitu-piedzivojumu-diena-pavilosta-1

 

Viduslaiku diena Ronnenburgā

18. maijā | 9:30 | Raunas novadā

Trešā maija sestdiena Raunā ik gadu tiek dēvēta par Ronnenburgas dienu. 2019. gada 18. maijs būs tā diena, kad Raunā iedegsies viduslaiku noskaņa, tā aizvedīs tur, kur mūsdienu cilvēkam nav iespējas būt, tā parādīs to, ko var redzēt tikai un vienīgi Raunas novadā. Būs gan tirgus un ēdiens, gan viduslaiku aktivitātes, dziesmas un laime visai ģimenei.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/viduslaiku-diena-ronnenburga-1

 

Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu diena

18. maijā | 10:00 | 11. novembra krastmalā

Jau piekto gadu pēc kārtas Tet Rīgas maratona Rimi Bērnu dienā kopā pulcēsies tūkstošiem mazo ziķeru, lai šķēršļu joslās, skriešanas trasītēs un 4,2 km garajā Ģimeņu skrējienā kārtīgi izkustētos. Šogad Rimi Bērnu diena tiks atklāta ar Ģimeņu skrējienu, kam sekos skrējieni īsajās trasītēs - "Mazie", 200 m un 400 m, un aktivitātes 11. novembra krastmalā visas dienas garumā.

Vairāk informācijas šeit.

https://kurpes.lv/pasakums/tet-rigas-maratona-rimi-bernu-diena-1

 

Visus bērnu pasākumus atrodi šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/gimenem,berniem