Zaļo lietu atrādīšana noslēgusies!

Zaļo lietu atrādīšana noslēgusies!

15. Aug 2012, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Zaļais dzīvesveids nesākas un nebeidzas tikai ar domāšanu. Ir vajadzīga arī rīcība, lai patiesi varētu teikt, ka esi "zaļa dzīvesveida" piekritējs! Un māmiņas mums to pierādīja, piedaloties kādā zaļā konkursā! Beidzot ir tā diena klāt, kad zināmi ir konkursa rezultāti!

Jūsu uzdevums bija -  ne tikai par tām pastāstīt par Jūsu ģimenes zaļajām lietām, bet arī tās atrādīt mums! 

Un saņēmām šādus stāstus:

Par zaļajām lietām un ne tikai  - Nosiguldas

Mūsu „zaļās” lietas - Princesemince

Iepazīsties ar mūsu ģimenes zaļajām lietām! - Sarkanmate

Arī drusciņ zaļš ir zaļš - Sviestamusha

Balviņa

Spirulīna no Raw Garden!

Spirulīna ir zaļā aļģe, kas aug sāls ezeros tropiskajā klimatā. Tās zili zaļā krāsa norāda uz lielo hlorofila daudzumu aļģē. Hlorofils piedalās sarkano asins ķermenīšu veidošanā un bagātina asinis ar skābekli.  

Spirulīna ir bagātīgs olbaltumvielu avots un stiprina imūnsistēmu. Spirulīna satur līdz 70% olbaltumvielu, tai skaitā visas neaizstājamās aminoskābes. Tā normalizē svaru un asinsspiedienu, samazina sirds -asinsvadu slimību un vēža risku.

Spirulīna ir spēcīgs antioksidants un tās sastāvs ir ļoti bagāts ar A, B1, B2, B6 un K grupas vitamīniem.

Spirulīna satur 50 reizes vairāk dzelzs nekā spināti, 25 reizes vairāk kalcija nekā piens un 6 reizes vairāk olbaltumvielu nekā olas.

Ieteicamā dienas deva: no 10-20 tabletēm dienā, sportistiem no 20- 40 tabletēm dienā. Iesakām cilvēkiem ar paaugstinātu fizisko un psiholoģisko slodzi, veģetāriešiem, vegāniem, sportistiem.

un tā tiek - Sarkanmatei,

kas iepazīstināja mūs ar savas ģimenes zaļajām lietām!

Apsveicam! Balviņu izņemt var Māmiņu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1, otrajā stāvā līdz 14.septembrim darba dienās no 12:00 līdz 18:00, tad nu tavs otrais uzdevums ir tās testēšana un trešais uzdevums - atsauksmju iesūtīšana līdz 31.septembrim ieskaitot.