Viss par krūts ēdināšanu lekcijā pie Diānas Zandes

Viss par krūts ēdināšanu lekcijā pie Diānas Zandes

07. Dec 2015, 12:53 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Krūts ēdināšanas konsultante Diāna Zande aicina uz nodarbībām par krūts zīdīšanu.

1

 

Psiholoģe un krūts ēdināšanas konsultante Diāna Zande

 

Šķiet, kas vēl var būt vienkāršāk – kur ir mamma un zīdainis, tur ir arī piens. Un tomēr, kādēļ šis dabiskais process mēdz būt tik sarežģīts un sagādā māmiņām tik daudz raižu?

Viena no atbildēm – tādēļ, ka sākot zīdīšanu, rodas bezgala daudz konkrētu jautājumu un neskaidrību – kā uzsākt zīdīšanu?

  • Kā ēdināt bērnu – pēc režīma vai pieprasījuma? Vai mans piens ir gana sātīgs? Kādēļ mans mazulis atšķiras no draudzenes mazuļa? 
  • Kā rīkoties labāk, ja šķiet, ka piena ir par maz? 
  • Ko ēst un dzert, ja ēdinu mazuli ar krūti? 
  • Vai man no stresa beigsies piens? 
  • Atslaukt vai neatslaukt pienu un – kādi palīglīdzekļi palīdz zīdīšanai? Vai man pietiks piena, ja gaidu dvīņus (trīņus)?

Par šiem un daudziem citiem jums svarīgiem jautājumiem par zīdīšanu topošie vecāki var iegūt atbildes krūts ēdināšanas lekcijā.

Taujāta, kāpēc būtu jāapmeklē krūts ēdināšanas lekcijas Māmiņu Klubā, Diāna Zande atzīst: "Par savu galveno uzdevumu uzskatu iedrošināt topošos vecākus un  sniegt reālus ieteikumus, kurus izmantot, lai laiks, ko mazulis pavada pie krūts, ir gandarījuma un miera pilns. Aicinu piedalīties ne tikai topošās māmiņas, bet arī gaidošos tēvus, jo jebkurš process, kas notiek ar mazuli, skar abus vecākus un bieži vien tieši partnera atbalsts un zināšanas par zīdīšanu palīdz atrisināt sarežģītas situācijas."

Māmiņu Klubs piedāvā risinājumu jebkurā situācijā! Ja Tava zināšanu bagāža ir pietiekami plaša un vēlies noklausīties tikai lekciju par krūts ēdināšanu, tas ir iespējams! Zvani pa tālruni 67350750 un piesakies uz tuvāko krūts ēdināšanas lekciju! Aicinām nākt līdzi arī topošos tētus!