ONLINE TV videoieraksts: 16.aprīlis

17. Apr 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai jau esi sākusi gatavoties Lieldienām? Pirms pilnībā nodoties pavasara svētku gaidīšanai, mēs aicinām tevi pieslēgties Māmiņu Kluba Online TV, kur varēsi satikt daudzus speciālistus, uzzināt daudz jauna un rast atbildes uz jautājumiem, kas tev aktuāli.

Muzikālās nodarbības Māmiņu Klubā

Dažādu nodarbību piedāvājums Māmiņu Kluba Vecāku skolā aizvien paplašinās, un ikviens sev var atrast vissaistošākās tēmas un aktivitātes. Tā no šī pavasara Māmiņu Klubā aicināti mazuļi iepazīties ar plašo un krāšņo mūzikas pasauli, apmeklējot Muzikālās attīstības nodarbības “Skaņu aplis” bērniem  vecumā no 1,5 līdz 3 gadu vecumam. Online TV tiksimies ar nodarbību vadītāju muzikoloģi Janu Janišausku, lai noskaidrotu, kā norisinās nodarbības un ko bērni no tām iegūst.

Probiotiķu lietošana ikdienā – modes lieta vai nepieciešamība?

Probiotikas jeb tā dēvētās labās baktērijas mēs faktiski uzņemam ar uzturu ikdienā, tās var atrast gan fermentētos produktos, gan arī kāpostos, gurķos un citos mums zināmos produktos. Taču rodas jautājums, kā zināt, ka ar savu uzturu labās baktērijas uzņemam pietiekošā daudzumā, un kad ar ierasto uzturu nepietiek? Raidījumā tiksimies ar Biogaia pārstāvi Jolantu Ozolu, lai sarunas laikā saņemtu atbildes uz jautājumiem, kā izvēlēties probiotikas, kādos gadījumos tās jāuzņem papildus un no kāda vecuma tās drīkst lietot.

Žurnāla "Mans Mazais" jaunumi

Raidījumā tiksimies ar žurnālu "Mans Mazais", lai uzzinātu, kādus jaunumus tas sagādājis mums pavasarī un par ko vēstīs žurnāla jaunākajā numurā.

Forums "Līdere" jau otro gadu pulcēs aktīvās un uz izaugsmi vērstās sievietes

Šogad jau otro gadu pēc kārtas norisināsies forums "Līdere", kas vienkopus pulcēs daudzas spēcīgas sievietes, lai ļautu tām kļūt vēl stiprākām, varošākām un pārliecinātākām. Online TV tiksimies ar foruma pārstāvi Solvitu Kobakovu, lai uzzinātu, kādus pieredzes stāstus, treneru padomus varēs saņemt šā gada forumā.

Viss par mammas pieniņu

Kad mammai parādīsies pieniņš, vai ar tā daudzumu bērniņam būs gana, ko darīt, ja šķiet, ka pieniņa ir par maz, un kā šādos gadījumos var līdzēt Maria Lactation komplekss piena veicināšani? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem par zīdīšanu atbildēs zīdīšanas konsultante, Māmiņu Kluba Vecāku skolas lektore Sandra Lase.

Aktualitātes ratiņu pasaulē

Tiksimies ar Nordbaby pārstāvi, lai uzzinātu, kas jauns ratiņu modē!

Kā gaisa kvalitāte ietekmē ģimenes veselību

Iespējams, gaisa kvalitāte mājoklī ir viens no pēdējiem jautājumiem, par kuriem aizdomājamies, lai gan tā nevajadzētu būt. Raidījumā "Veselības centrs 4" grupas uzņēmuma "Capital Clinic Riga" pediatre Dr. Daira Brenča stāstīs, kādu ietekmi uz cilvēka veselību atstāj gan āra, gan iekštelpu gaisa kvalitāte, kā arī par pavasarī daudziem aktuālo jautājumu - kā samazināt piesārņojumu un alergēnus iekštelpās un atvieglot nepatīkamos simptomus, lietojot gaisa mitrinātāju. Uzzināsim, kas būtu jāņem vērā, izvēloties gaisa mitrinātāju, un kādas priekšrocības ir ierīcei, kura apvieno gan gaisa mitrināšanas, gan attīrīšanas funkciju.