ONLINE TV 12.novembra VIDEOieraksts

12. Nov 2019, 13:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Novembris Māmiņu Klubam ir ļoti īpašs mēnesis, jo trešo gadu pēc kārtas organizējam Lielo Māmiņu kongresu, kas vienuviet pulcē simtiem ģimeņu, kuras vēlas vērtīgi pavadīt savu dienu, uzzinot, apgūstot un iepazīstot daudz jauna un noderīga. Šogad tiekamies 23.novembrī!

Vēl viena mūsu neiztrūkstoša tradīcija ir Māmiņu Kluba Online TV, kur vairāku stundu garumā tiekamies ar savu jomu speciālistiem, lai pārunātu aktuālus jautājumus gan tiem, kas tikai plāno bērniņu, mazuli gaida vai jau kļuvuši par vecākiem. 

Ieskaties, kādas tēmas tevi sagaida 12.novembra Online TV tiešraidē!

Par mazuļa deguntiņa higiēnu

Laiks kļuvis vēsāks un mitrāks, līdzi sev ne lūgtus, ne aicinātus atnesot dažādus vīrusus. Diemžēl, lai arī kā mēs sargātu savus mazulīšus, reizēm arī pašus mazākos piemeklē nepatīkamās iesnas. Tāpēc Online TV tiksimies ar pediatru Ignātiju Kulišovu, lai runātu par to, kā bērniņam šajās reizēs palīdzēt un kā talkā var nākt Maria jaunie deguna aspiratori.

Kā palīdzēt mazulim koliku gadījumā

Šķiet, to, kas ir kolikas, ir dzirdējuši un piedzīvojuši visi vecāki. Raidījumā tiksimies ar LYL pārstāvi Munisi Lamberti, lai uzzinātu, kā šajās reizēs var palīdzēt LYL jaunais probiotiķis mazuļiem pret kolikām!

Rotaļāsimies kopā ar LEGO!

Rotaļāšanās ir neatņemama bērnu ikdienas sastāvdaļa. Tā kalpo ne tikai kā laika kavēklis, bet arī kā neatsverams palīgs bērna attīstībā. Māmiņu Kluba Online TV rotaļāsimies kopā un smelsimies idejas, kā bērna attīstību var veicināt rotaļāšanās ar LEGO!

Svarīgākais par kazas pienu mazuļa uzturā

Aizvien biežāk dzirdam par kazas piena lietošanu mazuļa uzturā. Tāpēc raidījumā tiksimies ar Kabrita, lai noskaidrotu, kādas ir kazas piena produktu priekšrocības un kāpēc šie produkti mazajam bērniņam ir tik vērtīgi.

Kas jauns žurnālā Mans Mazais?

Raidījumā tiksimies ar Mans Mazais redakcijas pārstāvi, lai uzzinātu, kādas aktualitātes atrodamas žurnāla jaunākajā numurā.

Mājvietas loma dzīves līdzsvara saglabāšanā un uzturēšanā

Mājas ir mūsu īpašā vieta, kur gūt mieru pēc ikdienas skrējiena, kur justies komfortabli un būt pašiem. Online TV sarunāsimies ar Bonava Latvija mājokļu ekspertu Kasparu Ekšu par to, ko ņemt vērā, jaunajām ģimenēm izvēloties mājokli.

Kas ir apzināta ēšana?

Tikai vienu konfektīti. Vēl tikai mazu kūciņu, jo es taču esmu pelnījusi. Un tā pēc laika nākas vien attapties, ka ar šādu neapzinātu sevis lutināšanu vai nesamērīgu ēšanu esi savam svaram pievienojusi pāris nelūgtus kilogramus. Kā rīkoties? Kas var palīdzēt? Kā ēst apzināti? Uz šiem un citiem saistītiem jautājumiem 12.novembra Online TV raidījumā atbildēs ārste Inese Millere.

No sievietes par jauno māmiņu

Kad sieviete ir kļuvusi par māmiņu, ir svarīgi saprast un neaizmirst to, ka 100% nodošanās mazulīša aprūpei ir loģiska, bet ne vienmēr tam ir jāatdod visa sava dzīve. Ir grūti nepazust starp autiņbiksīšu maiņu un krūts ēdināšanu, tomēr, lai jaunā māmiņa spētu sniegt nepieciešamās rūpes,  ir jāatstāj iespēja, parūpēties arī pašai par sevi. Šajā dienā par jauno māmiņu, sievu un citām jaunajām lomām ģimenēm runāsim ar MFD Veselības grupas galveno ārsti ginekoloģijā Ingrīdu Circeni.