Paldies, ka dalījies viedoklī par placentas izmantošanu: laimēts manikīrs

Paldies, ka dalījies viedoklī par placentas izmantošanu: laimēts manikīrs

04. Oct 2013, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Visai asa un skaļa diskusija bija par placentas izmantošanu pēc dzemdībām. Jā, tam būs piekritēji, būs noliedzēji,bet skaidrs ir viens- cilvēku radošajai izdomai robežu nav! Bet to,vai pieņemt placentas izmantošanu citiem mērķiem kā nonākšanai atkritumu tvertnē vai nē, ir katra paša darīšana.

Paldies visām,kas iesaistījās šajā diskusijā un dalījās viedoklī!  Jo vairāk par to runāsim, jo lielāka izpratne cilvēkos radīsies un kas zina, iespējams, ka placentas izmatošana dažādiem mērķiem kļūs tikpat populāra kā partneru piedalīšanās dzemdībās.

Sveicam ar iespēju apmeklēt manikīru Māmiņu Klubā RASU VĪTOLU!

Lai uzzinātu,kā izmantot savu balvu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!