Noslēdzam viktorīnu par mīlestības izrādīšanu bērnam!

07. Dec 2015, 07:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā reizē vēlējāmies atgādināt jums, cik svarīgi ir ne tikai mīlēt savā sirsniņā savus mīļos, bet parādīt to arī ar darbiem, vārdiem, sapratni un vēl daudz un dažādos veidos. Sevišķi svarīgi tas ir bērniem, kas mācās visu no mums. Viņi mūs mīl bez jebkādiem nosacījumiem, jau no ieņemšanas brīža mēs esam tie paši labākie vecāki viņiem. Bet reizēm mums, pieaugušajiem ir grūtāk mīlēt, grūtāk izrādīt savu mīlestību, ja bērns pēkšņi uzvedas nepieņemami, ja aizvaino ar vārdiem. Un tomēr - atcerieties, bērni aug, un arī viņu uzvedība parāda, kā viņi uztver apkārtējo pasauli. Māciet viņiem to uztvert pēc iespējas jaukākā, mīļākā veidā! Paldies sakām arī visiem, kas piedalījās viktorīnā!

Balva

Mamas & Papas rokas/pēdu nospiedumu komplekts

20151124095836-85414.jpg

Balvas aptuvenā vērtība - 25EUR

Apskati balvu - www.bebicentrs.lv

Balvu esam izlozējuši..

to saņem -

Karlīna, kuras e-pasts sākas ar carly007@..

APSVEICAM!

Balviņa saņēmēju gaida jau Māmiņu Kluba redakcijā, Vīlandes ielā 1- 3 (ieeja no Elizabetes ielas puses), pirmajā stāvā līdz 2015.gada 30.decembrim. Autiņbiksīšu saņēmēju lūdzam uzrakstīt uz kristine@maminuklubs.lv vēlamo autiņbiksīšu izmēru un veidu. Atgādinām arī par iespēju saņemt balviņas ar Pasta Stacijas starpniecību (skatiet zemāk!).

Mīliet savus bērnus, lai arī kas notiktu! Īpaši apstipriniet savu mīlestību, kad dusmojaties. Kad mācēsiet izrādīt mīlestību arī dusmās, jūsu naids būs drošībā. Pretējā gadījumā bērns sapratīs, ka naidam ir liels spēks. Lielāks nekā mīlestībai. Un viņš var sākt aizvietot mīlestību ar naidu. Mācoties jūsu vai citu cilvēku dusmas, viņā pieaugs naids, tas neļaus būt pozitīvam, atvērtam pret apkārtējo pasauli.

Māmiņu Klubs

20150921094459-40370.jpg