Māmiņu kluba Vasaras festivāla ekoloģiskākais draugs - TRI-BIO

Māmiņu kluba Vasaras festivāla ekoloģiskākais draugs - TRI-BIO

13. Jun 2018, 02:03 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu kluba Vasaras festivāla sajūtas vēl tik svaigas un grūti aizmirstamas, ka šķiet, ka tas viss noticis tik vakar.

Bija liels prieks starp visiem Māmiņu kluba draugiem redzēt arī tos, kam svarīgs ir tas, kas svarīgs gan topošajām, gan jaunajām māmiņām – ekoloģiskie, dabīgie tīrīšanas līdzekļi TRI-BIO

Kultūras pilī Ziemeļblāzma jau otro gadu, TRI-BIO teltī bija sarūpētas gan aizraujošas atrakcijas ar pārsteiguma balvām atraktīvākajiem un veiklākajiem dalībniekiem, gan iespēja uzzināt ko vairāk par to, kāpēc katrā mājā priekšroku būtu jādod ekoloģiskiem, ne ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem.

20180613024243-84901.jpg

Ir svarīgi apzināties to kaitējumu, ko mēs varam nodarīt savai veselībai, ilgstoši lietojot tīrīšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir daudz un dažādas ķīmijas. Sevišķi tas ir būtiski, ja apzināmies, ka mājās ir bērni. Ekoloģiskie un dabīgie tīrīšanas līdzekļi nav alerģiski, neizraisa nepatīkamas sajūtas, ir maigi, bez mākslīgam krāsvielām, bīstamām ķīmiskām vielām, bet pats labākais ir tas, ka TRI-BIO – ir tik pat iedarbīgi kā pazīstamie kodīgie ķīmiskie līdzekļi un ir pieejami visiem! Festivālā, ikvienam tā apmeklētājam bija iespēja iegadāties TRI-BIO produkciju ar ievērojamām atlaidēm. 

20180613024205-63799.jpg

TRI-BIO ir ASV kompānija, kuras ražotajiem ekoloģiskajiem probiotiskajiem un dabīgajiem tīrīšanas līdzekļiem piemīt izcilas tīrīšanas spējas. TRI-BIO ekoloģiskie dabīgie tīrīšanas līdzekļi ir izgatavoti no dabīgām augu un minerālu sastāvdaļām. Tie nesatur bīstamas ķīmiskās vielas, bet ir tikpat iedarbīgi kā plaši pazīstamie kodīgie ķīmiskie līdzekļi.

TRI-BIO ekoloģiskie probiotiskie tīrīšanas līdzekļi ir paši labākie, efektīvākie un vienkāršākie lietošanā tīrīšanas līdzekļi, kādus jebkad būsiet lietojuši. Tie ir īsti bioloģiskie līdzekļi, kas satur dzīvotspējīgas mokroorganismu kultūras.

 

Paldies, mūsu mazuļiem un dabai draudzīgie draugi! Gaidīsim Jūs atkal nākamajā gadā!

Mēs esam par EKO, kas tīra!

20170530065327-71613.jpg

Uzzini vairāk par TRI-BIO>>>WWW.TRI-BIO.COM

Māmiņu klubs, 2018