Māmiņām video tiešraidē stāstīs par vakcinācijas nozīmi

23. Apr 2013, 15:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

No 22.- 27.aprīlim Latvijā norisināsies Eiropas imunizācijas nedēļa, kā ietvaros notiks informatīvi pasākumi par vakcinācijas nozīmi.

“Māmiņu Kluba” interneta portāli sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC) šo trešdien, 22.aprīlī, no plkst.10:00 - 12:00 pārraidīs video diskusiju tiešraides par bērnu potēšanu, jaunumiem vakcinācijas kalendārā, sniedzot atbildes uz vecāku visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Tiešraides studijā viesosies vakcinācijas speciālisti - SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta vadītājs Jurijs Perevoščikovs, kas iepazīstinās ar vakcinācijas aptveri un skaidros imunizācijas nozīmi bērnu un sabiedrības veselības aizsardzībā, kā arī informēs par jaunumiem vakcinācijas kalendārā jeb kādas potes un papildus devas pienāksies bērniem no nākamā gada? Bērnu ginekologs Dr. Ilona Auziņa pastāstīs par skolas vecuma meiteņu vakcināciju pret HPV (dzemdes kakla vēzi izraisošo vīrusu), bet  ģimenes ārste Larisa Zaharova atbildēs uz vecāku jautājumiem par potēšanas norisi.

Vecākiem ir iespēja uzdot savu interesējošo jautājumu portālā www.maminuklubs.lv un www.maminklub.lv (krievu valodā) un saņemt atbildes tiešraidē trešdien, 22.aprīlī, Māmiņu Kluba  Online TV.

Informācijai:

“Māmiņu Klubs” katru nedēļu piedāvās īpašas video tiešraides ar speciālistiem par mātes un bērna veselības jautājumiem. Katru trešdienu plkst.10 - 12 portālā www.maminuklubs.lv māmiņas virtuāli tiekas ar Latvijas labākajiem ekspertiem, iepazīstot galvenās tēmas mātes un bērna veselības veicināšanā. “Māmiņu Online TV” ir organizācijas “Māmiņu Klubs” iniciatīva nodrošināt specializētas interneta tiešraides, kuru laikā māmiņas var uzdot savus jautājumus un saņemt ekspertu atbildes. Video tiešraižu tematiskais loks aptvers grūtniecības, dzemdniecības, jaundzimušā aprūpes, krūts ēdināšanas, mātes un bērna veselības jautājumus. 

20130423132657-92141.jpg