Bērnu rotaļu istaba Via Jurmala outletā

Bērnu rotaļu istaba Via Jurmala outletā

30. Aug 2021, 13:55 nadja ze nadja ze

Vakar ar ģimeni un draugiem nolēmām beidzot iebraukt outlet ciematā Via Jurmala Outlet Village, kas atrodas uz Jūrmalas šosejas, Piņķos. Bijām patīkami pārsteigti, kad tieši pie ieejas pamanījām bērnu rotaļu istabu CITY KIDS. Tā izrādījās liela zāle, kas sadalīta divās zonās. Pirmajā ir aktīvās izklaides - labirints, batuts, slidkalniņi, bumbu baseins. Bērniem ir kur palēkāt, pakāpuļot, paskraidīt. Otrā zona domāta mierīgākai laika pavadīšanai ar galdiņiem priekš zīmēšanas un īpaši mazuļiem veltītam stūrītim ar rotaļām un mīkstām mantiņām.

Vecākus laiž iekšā tikai ar derīgu COVID sertifikātu. Ieejas maksa visai dienai  ir 6 eiro, ņemot vērā, ka vecākiem jāpaliek pieskatīt savus mazuļus. Pieejams arī bezmaksas Wi-Fi. Ja bērns jau ir patstāvīgs, viņu var atstāt rotaļāties un pašiem doties izstaigāt veikalus. Ko mēs arī darījām. Bērnu istabu var apmeklēt visas dienas garumā, bez laika ierobežojumiem. Mēs, piemēram, atstājām bērnus istabā, tad paņēmām, lai aizietu pusdienās vienā foršā restorānā, kurš arī atrodas outlet teritorijā, bet vēlāk atgriezām atpakaļ, lai turpinātu iepirkties, kamēr bērni ir aizņemti.

Jāsaka, ka Via Jurmala Outlet Village kopumā ir lieliska vieta, kur doties pastaigā ar bērniem. Atmosfēra nav salīdzināma ar nevienu citu terdzniecības vietu. Gluži atrodamies citā valstī, kas īpaši priecē bērnus - iespēja izskraidīties zem arkām un gar koridoriem, kā  arī izdaudzīties lielajā centrālajā laukumā. Un pats patīkamākais, ka tas viss svaigā gaisā.

īsāk sakot apvienojām patīkamo ar lietderīgo - gan drēbes jaunas nopirkām, gan bērnus izkaidējām.