Sen biju domājusi par šo saldo, šodien uztaisīju. Ātri un vienkārši pagatavojams. :)Sastāvdaļas:
500 ml saldā krējuma
300 ml piena
½ tējk. vaniļas cukura
120 g želejas cukurs „Multi”
Saldajam krējumam pievieno pienu, vaniļas cukuru, želejas cukuru. Uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai, bet nevāra. Salej trauciņos, lai sastingst (es liku ledusskapī, lai ātrāk sastingst). Salej trauciņos, lai sastingst (es liku ledusskapī, lai ātrāk sastingst). Pasniedz ar zemeņu mērci.
Man bija saldētas zemenes, kuras sablenderēju kopā ar cukuru un uzlēju saldajam. :)
Salds saldais + skābena zemeņu mērce = ideāla Panna Cotta
Lai labi garšo!! :))
Tā kā saldais ir ļoti salds, tad mērcīti vajadzētu kaut
ko no skābākām ogām - var arī dzērvenes, avenes vai jebkuras
mājās pieejamās ogas... Domāju, ka zemeņu zapte būs pārāk
salda...
Jauki, ka noderēja! 😉 Es šodien atkal taisīšu šo saldo! 😀
Nezinu, es neuzvārīju, bet tikai uzkarsēju un viss sanāca. 😀
Tā kā saldais ir ļoti salds, tad mērcīti vajadzētu kaut ko no skābākām ogām - var arī dzērvenes, avenes vai jebkuras mājās pieejamās ogas... Domāju, ka zemeņu zapte būs pārāk salda...
Es biju tikai dzirdējusi par šo, domāju kādreiz kādā kafejnīcā nogaršot... bet nesagaidīju - ātrāk uztaisīju pati. 😀 Bija gards. 😀