Mūsu Mazajai princesei nu jau ir 1,3 gads un pati pastāvīgi vēlas ēst dažnedažādas lietas.
Galvenais lai viss tiek ielikts viņas bļodiņā,tad to visu ar gardu muti var notiesāt.Ejot ārā mums jāaiziet palūkot vai vēl nav palikušas mūsu rudens avenītes,tās vēl ir un tiek notiesātas turpat svaigā gaisā,tas ir viens liels proces,kuru rezultātā tiek noplūkta avene un ielikta mutē un apēsta.He,nu šeit mums tāda kā kurioza bilde,mazā izdomāja ka maizīti var ne tikai turēt rokās un ēst,bet arī uzdurt uz dakšiņas un nokost.Meitiņas paradums ir ēst pašai un mēģināt noturēt dakšiņu pati ar savām rociņām,tā ir īsta mācību skola.Arī uzpūteni viņai patīk ēst pašai,ēdot ar karotīti sanāk tā kā sanāk,bet galvenais ka pati grib,un ja cits dos,tad neēdīs.
Tā nu ir sanācis,ka mūsu meitiņas paradums ir ēst stāvot kājās,tā neierasti,bet sēdēt mums izdodas pierunāt retu reizi.
Ar vīru smejamies ka tā vairāk var apēst :DJā un šis ir lielais gardums-Biezpiens,kuru gardi notiesā un piedāvā arī māmiņai,jo vienai pašai šis par daudz.Arbūzs ir viens no mīļākajiem augļiem,kuru pati ar savām rokām notiesā,parasti mēs sagriežam gabaliņus un tad pati var ēst.Arī nektarīns ir iemīļots un citi auglīši,kurus pati labprāt kož un ēd.Svaigi dārzeņi arī ir cieņā,kurus var paņemt rokās un pagrauzt.Pa reizītei arī tiek kāds gardums saldākai dzīvītei,kurš netiek izlaists no rokām.Svētku kūka arī ir jāēd pašai,kā nu māk.Ir mēģināts arī apēst lielo maizes kukuLi :DBet Augļu tops mums ir ābolu ēšana.
Brokastīs un vakarā pirms gulētiešanas mīļa un dārga ir piena pudele.
Šādi nu mums ir ēšanas paradumi.