1kg bietes novāram līdz gatavas,atdzesējam,nomizojam,sagriežam vai sarīvējam pēc vēlēšanās.
Sagatavojam marinādi:
Uz 0,8 litriem ūdens pievienojam 1,5 ēd.k sāli 2 ēd.k cukuru,3 lauru lapas, 5 krustnagliņas,5 melnos piparus,uzvāram,nokāšam,pievienojam 9 ēd.k etiķi (9%) un 1 ēd.k eļļu.
Bietēm pievienojam marinādi,izmaisam un liekam burciņās,pašā augšā uz bietēm uzliekam pāris gredzenus sīpolus.Burciņu piepildam līdz pašām malām ar marinādi,lai visas bietes būtu šķidrumā.Aivākojam,apgriežam burciņas otrādi,lai dziest.
Atdzisušas nesam uz pagrabu.