Lieldienu rīts sākās ar Tradicionālo Lieldienu ēdienu-Pashu...Saulītei sildot mūsu vaigus ,sitāmies ar krāsotajām oliņām,arī Babītis ticis pie savas oliņas,par kuru dikti dikti priecājas un cītīgi kaut ko stāsta ;)Mūsu olu plate...Tētis savām dāmām uzdāvināja pa puķītei Lieldienu priekam...otrajās lieldienās pabijām lieldienu pasākumā mūsu pagasta centrā...Lieldienās saulīti sirdīs ienesa pirmās uzziedējušās narcises :) Jautrie zaķi priecēja mūsu sirdis,skaisti latviski zaķīši...Lieldienās kārtīgi jāizšūpojas,lai odi nekostu,arī mazā Nikola izbaudīja šūpoļu priekus :)Lieldienās Vista ar Zaķi veica nelielu diskusiju par olu zagšanu:D
Nikola tikusi pie sava Onkuļa...Lieldienas šogad ir izdevušās ar saulaino dienas palīdzību,šīs ir pirmās Lieldienas kad svinējām kopā ar bērniņu,mūsu mazo princesīti...Izplaukušajos zariņos gozējās tamborētās lieldienu oliņas,atlasa pušķīši un Filca zaķīši...Mūsu māju logos cilpoja krāsaini žaķīši,pašu rokām zīmēti ;)Krāsainā olu plate priecēja arī ciemiņus...Zilo vizbulīšu prieks ienāca arī mūsu mājās Lieldienu dienā :)Vai nav skaisti ?!Narcise,pirmā siržu lauzēja... ;)