Čība ieradusies, laiks sākt! Kāpēc tad šodien mēs esam šeit?! Lai svinētu Rūķa dzimšanas dienu un Ziemassvētkus!
Skaties fotoreportāžu no Māmiņu Kluba Ziemassvētku eglītes!Paldies visiem, kas atnāca :)
Citas ģimeniskās bildes būs otrdien! Atvainojos par neērtībām :)
Visi tā sapucējušies 😀 Jauka ballīte kā liekas bijusi 😀
jā, pasākums jauks!!
tikai nākošreiz tiešām jāliek zīmītes ar nikiem no MK+ īstais vārds 😀 lai nav jāzīlē kura ir kura 😃
ok 😉 gaidīsim 😀
Kā jau minēju, ģimenes bildes būs 2dien, kad dabūšu fočiku.. Diemžēl kopējot USB, pāris kkur nozudušas "pa vadiem"!
😃 bebrishi, būs daudz jāskata 😃 vai ari katrs var ielikt savu fotoblogu un ar sevi iepazstinat!
skaisti- gaidīsim arī savas bildītes 😉