FOTO: kā mums gāja Ziemassvētku eglītē

18. Dec 2010, 21:27 Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv
18. Dec 2010, 23:50

Visi tā sapucējušies 😀 Jauka ballīte kā liekas bijusi 😀

18. Dec 2010, 22:12

jā, pasākums jauks!!

tikai nākošreiz tiešām jāliek zīmītes ar nikiem no MK+ īstais vārds 😀 lai nav jāzīlē kura ir kura 😃

saulux10 saulux10 18. Dec 2010, 21:59

ok 😉 gaidīsim 😀

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 18. Dec 2010, 21:44

Kā jau minēju, ģimenes bildes būs 2dien, kad dabūšu fočiku.. Diemžēl kopējot USB, pāris kkur nozudušas "pa vadiem"!

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 18. Dec 2010, 21:43

😃 bebrishi, būs daudz jāskata 😃 vai ari katrs var ielikt savu fotoblogu un ar sevi iepazstinat!

saulux10 saulux10 18. Dec 2010, 21:42

skaisti- gaidīsim arī savas bildītes 😉