Vai pastāstīji, kā sagaidīji Jauno gadu?

Vai pastāstīji, kā sagaidīji Jauno gadu?

09. Jan 2012, 09:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Konkursa noteikumi bija gaužām vienkārši, bija jāpastāsta par to, kā pavadītas 2011.gada pēdējās dienas, bet jāatzīst, atsaucība bija visai maza, un tomēr, uzvarētāju vienmēr ir iespējams atrast!

 

Paldies abām konkursa dalībniecēm: 

Mūsu svētku foto izlasīte!  - sandrulish

Mūsu pasākumi decembrī - eduks

 

Balva: Dailes teātra biļetes uz izrādi 14.janvārī "Gūsteknis pilī"!

 

 

Iegūst Eduks! No sirds apsveicam!

Par balvas saņemšanu sazināsimies personīgi!