30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 15
Pēdējā laikā daudzas topošās māmiņas izmanto fotogrāfa pakalpojumus, lai iemūžinātu grūtniecību. Vecākiem tā ir lieliska iespēja iegūt skaistas bildes un skaistas atmiņas.
- Vai Tev grūtniecības laikā bija fotosesija? Vai varbūt plāno to tuvākajā laikā veikt?
- Tevi fotogrāfēja profesionāls fotogrāfs vai bildes tika uzņemtas mājas apstākļos?
- Cik Tu būtu gatava maksāt par šo fotosesiju?
- Kāpēc šādas fotosesijas kļuvušas tik populāras?
Ja Tev jau ir bijusi fotosesija, padalies ar savu pieredzi un iesaki, ko no tā gaidīt!
Iesaki savu tēmu diskusijai, rakstot uz kristine@maminuklubs.lv!
Man ir paaris bildes tik ar punci, bet ljoti gribeetos shaadu fotosesiju pieminjai, varbuut peec gadiem ar otro beebi.....😀
Es arī nesaņēmos fotosesijai.Skaistas jau ir tās bildes ar punčukiem!😀
man vīra brālis mācas fotogrāfēt,un sanāk ļoti smukas bildītės!!es fotogrāfēju savu punci,tagad ļoti patīkami pastīties😀)super sajūtas,kad skaties uz bildēm,pat neticās ka tas bij ar mani😀
es pat nožēloju,ka man nebija tādas kārtīgas fotosesijas. Jo tagad skatoties secinu,ka dikti maz bilžu ar punci. bet tas bija tik skaists laiks.........😀 domāu,ka noteikti vajag iemūžināt šo mirkli, jo tas ilgst pavisam nedaudz.
paldies circenītim par jaukajiem vārdiem😀
manas bildes var aplukot manā blogā www.laurasulmeistere.blogspot.com
manuprāt, grūtniecība ir tieši tas brīdis,ja sieviete jūtas labi un viņai patīk fotogrāfeties- tad tas ir patiešām jādara. reti,kurš nožēlo, ka to izdarījis, daudz biežāk nozēlo ka neizdara. un ta sajūta var atnākt pat pēc daudziem gadiem😀 kā es tā skaisto laiku palaidu garām,😀
tas noteikti ir nepiecieshams, skatoties bildes, vareesi atcereeties laiku, kad gaidiiji savu beerninju... tas ir ljoti skaisti... 😀
Man ir paaris bildes tik ar punci, bet ljoti gribeetos shaadu fotosesiju pieminjai, varbuut peec gadiem ar otro beebi.....😀
Man grūtniecības laikā bija fotosesija "Bērniņu gaidot" 'Bildes bija dāvana vīram un tētim dzimšanas dienā 😀 Lieki piebilst, ka vīrs bija ļoti pricīgs par šādu dāvanu un bildēm 😀 Fotosesija tika veikta salonā Studija Pluss, pie profesionāla fotogrāfa Valtera. Par fotosesijas norisi varu teikt visu to labāko, fotogrāfs bija īsts profesionālis. Iepriekš nedaudz baiļojos vai es to spēšu, bet nebija nekādu problēmu. Fotosesija ilga 1,5 h. Varu teikt, ka tas ir grūts darbs pozēt, īpaši jau topošajai māmiņai 😀 Fotosesijas maksa ir atkarīga no bilžu skaita, no tā vai ņem stilista pakalpojumus utt. Man šī fotosesija izmaksāja 60 Ls (8 bildes) Ne brīdi nenožēloju, ka veicu šo fotosesiju. Tagad mājās ir ļoti jaukas bildes no mūsu pasakainā pavasara, un nu jau 3 mēnešus arī fotosesija vaininieks vārdā Martins 😀
es arī gribu...palūgšu māsai, lai safočē, viņa aizrāvusies ar šo lietiņu 😀
pie profesijonāla fotogrāfa es neaizgāju, betpati gan sev rīkoju fotosesijas =)
domāju, ka tada foto sesija ir kautkas ļoti skaists, jo tas lielais puncis..... uj, tas ir kaut kas super!!!!!
Es noteikti gribētu un noteikti to darīšu 😀 jo manā uztverē tas ir pats skaistākais mirklis, ko notvert un iemūžināt! šobrīd pati fotogrāfēju kā aug mans punčuks, bet jau tad, kad tas būs lielāks plānoju to iemūžināt profesionālā kadrā, ko uzticēšu savai draudzenītei, kas šajā jomā ir aizrāvusies 😀
Es arī nesaņēmos fotosesijai.Skaistas jau ir tās bildes ar punčukiem!😀
Šķiet, ka pēdējā laikā tieši "punča bildes" ir kļuvušas par modes lietu, jo ir gadījies redzēt gan skaistas bildes, un arī tādas, kuras diez vai vajadzēja rādīt ārpus ģimenes loka... Man liekas, ka tā ir ļoti individuāla lieta, kuras izvēlē nebūtu jārīkojas pēc principa - Tā Dara Visi.
mums nebija nekāda īpašā fotosesija,tik cik paši bildējām. Tagad pat tā mazliet žēl.
man vīra brālis mācas fotogrāfēt,un sanāk ļoti smukas bildītės!!es fotogrāfēju savu punci,tagad ļoti patīkami pastīties😀)super sajūtas,kad skaties uz bildēm,pat neticās ka tas bij ar mani😀
es pat nožēloju,ka man nebija tādas kārtīgas fotosesijas. Jo tagad skatoties secinu,ka dikti maz bilžu ar punci. bet tas bija tik skaists laiks.........😀 domāu,ka noteikti vajag iemūžināt šo mirkli, jo tas ilgst pavisam nedaudz.