Suminām Fisher Price sunīšu ieguvējus!

Suminām Fisher Price sunīšu ieguvējus!

03. Apr 2012, 15:28 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pagāja tiešām laiks, līdz Fisher Price pārstāvji apkopoja fotoblogu konkursa rezultātus! Ieskaties, varbūt tieši Tu esi laimējusi kādu no 3 Fisher Price sunīšiem!

 

Laimētāji ir:

- saulux10

- veesma

- iwcha

 

Lūk, arī viņu iesūtītie fotoblogi!

{fotoblog:2324}

{fotoblog:2446}

{fotoblog:2441}

 

“Fisher-Price” attīstošā rotaļlieta – gudrais kucēns latviešu valodā.

 

Burvīgs sunīts, kas kļūs par jauku izklaidi un draugu Jūsu mazulim.
Sunīts var runāt latviešu valodā.
Rotaļlietai ir divi spēļu režīmi – ‘Laiks mācīties’ un ‘Mūzika un spēles’. Mācību režīmā bērns varēs mācīties alfabētu, skaitļus, ķermeņa daļas un krāsas. Otrā režīmā būs 10 jaukas dziesmiņas uz spēles. 
Rotaļlieta paredzēta bērniem no 6 mēnešiem līdz 3 gadu vecumam. 

 

Pēc balvām gaidīsim no 13. jūnija līdz 13.jūlijam Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)!


saulux10 saulux10 07. Jun 2011, 20:39

es tev padošu tad ziņu,jo vēl īsti nezinām,izņemt var no 13 jūnija,tad jau kaut kad aizrakstīšu kad nāks tuvāk,ok😉

veesma veesma 07. Jun 2011, 20:35

Liels paldies par jauko dāvanu! Apsveicu arī pārējos. 🌷 😀

07. Jun 2011, 20:23

Tiešām 🤣, labi ka saņēmos! un paldies konkursa veidotājiem, ka ziedojuši veselus 3 suņukus! 😘

saulux10-
kad dosities pakaļ? Varbūt varētu noorganizēt klaču

saulux10 saulux10 07. Jun 2011, 20:05

ohoho veseli trīs balviņu ieguvēji,tas tiktiešām liels pārsteigums,paldies 😉

iwcha-un tu vēl negribēji piedalīties,nu re cik feini 😉 mazā Keta Kortnija būs priecīga bez gala 😀

sveicieniņš arī VĒSMAI,beidzot arī jums būs fisher price mantiņa 😀

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 07. Jun 2011, 19:31

apsveicu 🌷

ultry ultry 07. Jun 2011, 15:14

apsveicam 🌷

taschinka taschinka 07. Jun 2011, 14:30

Super! Apsveicu!!!!! 🌷 🌷 🌷 🌷

Kristīne Māmiņuklubs.lv Kristīne Māmiņuklubs.lv 07. Jun 2011, 14:29

Es domāju, ka jāpriecājas un jāsumina laimētājas- nākamajā reizē noteikti paveiksies arī citiem!

07. Jun 2011, 12:50

lauritta- saprotu, ka mums tagad ir jājūtas vainīgām!
Paldies!

07. Jun 2011, 11:19

Apsveicu🌷