"Spēks ir Māmiņu Kluba ģimenēs" 2.kārta- kas ir Tavas ģimenes simbols?

"Spēks ir Māmiņu Kluba ģimenēs" 2.kārta- kas ir Tavas ģimenes simbols?

17. Jan 2012, 13:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Atgādināsim, ka Māmiņu Klubs piedāvā jaunu projektu, kas portālā būs aktīvs veselu 9 (!!!) nedēļu garumā! Katru nedēļu tiks piedāvāts kāds tematiskais uzdevums. Reizi nedēļā tiks noskaidrots konkrētās nedēļas laimīgā ģimene – uzvarētājs, bet projekta beigās, ģimenes, kas būs piedalījušās VISĀS konkursa kārtās, varēs pretendēt uz projekta lielo balvu - ģimenes fotosesiju salonā Arte STUDIO 100Ls vērtībā!

 

Un šī projekta otrā kārta ir klāt!

 

Uzdevums:  Jāizveido ģimenes emblēmu, kas Jūs raksturotu vai jāuzraksta simbols, kas raksturotu jūsu ģimeni! Te ir iespēja katrai ģimenei izpausties radoši: var zīmēt, līmēt kolāžas, fotografēt, uzrakstīt dzejoli, dziesmu vai darīt citas interesantas lietas. Pilnīga rīcības brīvība, vai ne? Varbūt jūsu ģimenei jau ir kāds simbols,kuru vienmēr izmantojat jūsu ģimenes raksturošanai? Nu ko - tad gaidām Jūsu blogus kopā ar bildēm!

 

Otrās nedēļas uzdevumu aicinām izpildīt līdz 23.janvārim. Uzvarētāju noskaidrosim 24.janvārī.

 

Otrās nedēļas balva: Bubchen bērnu ādas kopšanas līdzekļu dāvanu grozs 20 latu vērtībā.

 

Balvas attēlam ir ilustratīva nozīme

Uzvarētāju noteikšana:


Pie katra stāsta būs balsošanas podziņa, kuru var izmantot reģistrētie lietotāji, balsojot par savu simpātiju. Nedēļas uzvarētājs tiek noteikts no 5 populārākajiem stāstiem, kas būs ieguvuši vislielāko lasītāju atbalstu balsojuma formātā. Kurš no pieciem lielākajiem balsu ieguvējiem būs uzvarētājs, noteiks Māmiņu Klubs, izvēloties savu simpātiju.

 

Savukārt, galvenās balvas ieguvējs (uzvarētāju ģimene) tiks noteikta, summējot katras nedēļas balsis ar Māmiņu kluba balsojumu un pat tad, ja Tavs stāsts nebūs starp populārākajiem, iespējams, Māmiņu Kluba redakcijai patiks tieši Tavs stāsts un tas Tev dos iespēju laimēt galveno balvu!

 

Konkursa noteikumi:

 

Lai pretendētu uz projekta galveno balvu - ģimenes fotosesiju salonā Arte STUDIO 100Ls vērtībā, jāpiedalās ir visās 9 kārtās.

Uzmanību! Ir iespējams sākt piedalīties konkursā JEBKURĀ brīdī,  taču tādā gadījumā ģimenei jāiesūta arī visu iepriekšējo nedēļu uzdevumi, uz kuriem viņas "tekošajā" nedēļā nepiedalījās.

 

Viena un tā pati ģimene ir tiesīga uzvarēt arī vairākās kārtās, ja atkal ir ieguvusi lielāko skatītāju balsojumu un Māmiņu Klubs to izvēlējies kā savu simpātiju.

 

Kā arī, ja ģimene jau vienā kārtā uzvarējusi, tā, tāpat kā pārējās ģimenes, kas piedalās projektā, turpina pretendēt uz galveno projekta balvu!

 

IESŪTI SAVU BLOGU KONKURSAM ŠEIT!

 

Projektu atbalsta:

19. Jan 2012, 13:36

Vis kārtībā, laikam nemāku gaidīt😀

19. Jan 2012, 09:35

Savu darbu iesūtīju divas dienas atpakaļ, žēl, ka nav publicēts☹