Skaistāko puķīšu stāstu konkurss ir galā

Skaistāko puķīšu stāstu konkurss ir galā

14. May 2012, 06:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņām tik ļoti patīk ziedi.. Puķainas kleitas, puķes matu lentās, puķes rokās. Un meitiņas tik tiešām pašas kā puķītes. 

Tavs uzdevums: bija  iesūtīt mums savas Puķītes bildes un pastāstīt arī par savām mīļākajām puķēm, par puķēm, ko gatavo meitiņai utt.

Puķainie stāstiņi visi sabiruši šeit:

Es savai māmiņai patiešām kā puķīte - Ruta27

No maza pumpuriņa par lielu ziedu - Minisirsnina

Visas meitiņas ir kā puķītes dārziņā - Ruta27

Zied katru dienu  - Diaabina

Mana mazā puķīte  - Elina

Mana Puķīte lika uzplaukt mūsu dvēselēm  - Bubi

Mans puķu un ziedu dārzs...  - Iegrave

Mans mazais ziediņš kopā ar puķītēm jau no mazotnes  - Linducis39

No puķēm vismīļākās man..  - Rolly

Es meitiņa kā Sirdspuķīte  - Noilija

Un balviņu mums sagādājuši Mimi Galery -

jauku sprādzīšu komplektu meitiņām!

MiMi matu sprādzes ar SWAROVSKI kristāliem ir iemīļojušas daudzas mazās Dāmiņas, jo tās ļoti, labi turas un neizslīd, un ļauj justies tik  īpašai!

Šī stāsta autorei ne tikai jūs paudāt vislielāko atbalstu komentāru formā, bet arī Mimi Galery - 

Un tātad - balviņa no Mimi Galery ceļo pie

ROLLY,

kas pastāstīja par puķēm, kas vismīļākās  viņai!

Apsveicam un pēc balviņām droši var doties uz redakciju jebkurā darba dienā no 14.maija līdz 14.jūnijam no plkst.9:00 līdz 17:00. Māmiņu Kluba redakcija atrodas Vīlandes 1/9 (ieeja no Elizabetes ielas), 5. stāvs.


Paldies visām, kas parādīja mums savas mīļās meitiņas - puķītes!


www.mimigalery.com