Piedalies fotoblogu konkursā "Marta zaķis"!

Piedalies fotoblogu konkursā "Marta zaķis"!

12. Jan 2012, 23:56 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt pavasara sākuma mēnesis un šajā laikā mostas gan daba, gan dzīvnieki, gan arī cilvēki atplaukst, tādēļ ņemiet rokā fotoaparātus un piedalieties mūsu jaunajā fotostāstu konkursā „Marta zaķis”. Pievienojiet bildes un to komentārus mūsu mājaslapā www.maminuklubs.lv, sadaļā Fotoblogi līdz 20.martam!

 

Jau 27.martā noskaidrosim labākos un uzzināsim, kuri saņems pārsteiguma dāvaniņas no mums- Māmiņu Kluba.

 


PIEDALIES FOTOBLOGU KONKURSĀ ŠEIT!

 

Balvas

Māmiņu Kluba simpātija saņems Huggies autiņbiksītes



2

Savukārt populārākais fotoblogs saņems DVD pēc izvēles!

 

Konkursa noteikumi:

- FOTOblogā ir jābūt bildēm un stāstiņiem.

- Svarīgs ir arī stāstiņš! Tam kopā ar bildītēm jāveido vienots stāstījums!

- Bilžu skaitam ir jābūt vismaz 3!

 

 Lai veicas!

 

Ja ir jautājumi par konkursa norisi, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!

 

IESŪTI SAVU FOTOBLOGU ŠEIT!

Konkursu atbalsta: 

taschinka taschinka 09. Mar 2011, 17:12

Es domāju,ka nākamreiz ar lieliem sarkaniem burtiem jāraksta noteikumi,jo kaut kā daži tos nepamana,vai nevēlas pamanīt 😉
bildes tiek ievietotas vai zem 3 vai bez komentariem.

taschinka taschinka 06. Mar 2011, 19:17

Nu tur jau tā lieta,ka ziema vel nav aizgājusi un daba vel nevar pamosties,tādēļ jautāju kam jābūt redzamam bildēs 🤔
ja viss apkart vēl snies un tik ātri vēl tas nenokusīs,lai varētu sabildēt pavasarīgo dabu.

taschinka taschinka 06. Mar 2011, 08:36

Uz doto brīdi zaķi var no sniega salipināt 😃 būs sniegavīra vietā,sniega zaķis 🤣

taschinka taschinka 06. Mar 2011, 08:35

Man ir nesaprotami,kam jābūt bildēs???