Paldies par dalīšanos pieredzē par pirmo USG!

Paldies par dalīšanos pieredzē par pirmo USG!

17. Jan 2012, 13:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Noslēdzies topošo māmiņu blogu konkurss, kur aicinājām jūs dalīties savās pārdomās par pirmo USG! Laiks dāvināt dzemdību DVD!

 

Mūs iedvesmoja šis stāsts: Jā, ir!!! Būs mums vēl viens razbainieks!!

 

Sveicam Andu ar Dzemdību DVD!

 

 

Aicinām pēc DVD uz Māmiņu Klubu Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas) līdz 10.aprīlim! Ja ir jautājumi par balvu saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv! 

veesma veesma 10. Mar 2011, 17:31

🌷

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 10. Mar 2011, 16:25

🌷