30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 20
Noslēdzies rudenīgais fotoblogu konkurss "Kurš lielāks- ķirbis vai es?"! Laiks apkopot rezultātus un paziņot laimētājus!
Sveicam māmiņu Signiju un dēliņu Ernestu kā Māmiņu Kluba simpātiju ar Huggies autiņbiksītēm!
{fotoblog:565}

Savukārt pats populārākais fotoblogs šajā konkursā bija Santas Gūtes iesūtītais blogs, kas saņem Māmiņu Kluba DVD pēc izvēles! Pēc balvām lūgums ierasties Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)!
{fotoblog:503}
čau, kinena! Paldies! 😀
Sit pieci, abas esam šī jaukā un neparastā vārda īpašnieces! 😀
Paldies! 😉
Pamēģināja, pamēģināja. Vienu nedēļu ēdām tikai ķirbi vien, ķirbi vien.
Apsveicu! Šis man arī patīka vislabāk 😀
Milzonīgs paldies, MK! 😀
Mēs pat necerējām uz šitādu laimi.
apsveicu😀
Sveicu!
Sveicu 😀