Nometam nogurumu un svinam pavasari!

Nometam nogurumu un svinam pavasari!

23. Feb 2012, 18:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pavasaris ir sācies pilnbriedā un tieši pirms Lieldienām vēlamies noslēgt blogu konkursu, kur jūs,mīļās māmiņas un tēti, aicinājām blogot un stāstīt par knifiņiem, kā pārvarēt pavasara nogurumu! Lūk, arī rezultāti!

 

Māmiņu Kluba simpātija, par kuru šoreiz ir kļuvusi māmiņa avene,saņem Dallmayr kafiju.

 

Avenes blogu par pieneņu vainagu pīšanu lasi šeit!

 

 

Savukārt portāla www.maminuklubs.lv simpātija - Natālija- saņems savam mazulim Kinella suliņu komplektu!

Natālijas blogu Nogurums kā viltīga lapsa lasi šeit!

 

VISUS BLOGUS PAR PAVASARA NOGURUMA RECEPTĒM LASI ŠEIT!

 

Gaidīsim pēc balvām līdz 21.maijam Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)! Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!

 

NU TAD PINAM PIENEŅU VAINAGUS UN SAGAIDĀM VASARU KOŠI!

22. Apr 2011, 22:20

ui. paldies! 😀

saulux10 saulux10 21. Apr 2011, 15:12

sveicu čaklās meitenes 😉 🌷

taschinka taschinka 21. Apr 2011, 14:53

Paledies!
Un avenei 🌷 🌷 🌷

LaimīgāPriede LaimīgāPriede 21. Apr 2011, 14:44

Apsveicu 😀