30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 19
Pavasaris ir sācies pilnbriedā un tieši pirms Lieldienām vēlamies noslēgt blogu konkursu, kur jūs,mīļās māmiņas un tēti, aicinājām blogot un stāstīt par knifiņiem, kā pārvarēt pavasara nogurumu! Lūk, arī rezultāti!
Māmiņu Kluba simpātija, par kuru šoreiz ir kļuvusi māmiņa avene,saņem Dallmayr kafiju.

Savukārt portāla www.maminuklubs.lv simpātija - Natālija- saņems savam mazulim Kinella suliņu komplektu!

Gaidīsim pēc balvām līdz 21.maijam Vīlandes ielā 1-9 (ieeja no Elizabetes ielas)! Ja ir jautājumi par balvas saņemšanu, raksti uz kristine@maminuklubs.lv!
ui. paldies! 😀
sveicu čaklās meitenes 😉 🌷
Paledies!
Un avenei 🌷 🌷 🌷
Apsveicu 😀