Mēs iepirkāmies priekšdienām!

Mēs iepirkāmies priekšdienām!

02. Apr 2011, 17:01 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai gan mums jau bija autiņbiksītes, izlēmu šoreiz iegādāties tās priekšdienām.

 

Danielam patīk un viņš atzīst tikai šīs autiņbiksītes. Ieraugot kasti, viņš aiz sajūsmas sāka to sist.

 

 

 

Vecākā meita savukārt sāka līst iekšā kastē, pēc tam saprata, ka tajā neielīdīs, sāka likt rotaļlietas.

Abi mani bērni ir apmierināti!

Aleksandra

Autiņbiksītes Huggies® Disney Box kastē sākot no 10 santīmiem gabalā!